SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Problem .. Trening bez wszystkiego :]

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 634
Witam!
Mam taki problem ... W listopadzie tyknie mi 20 lat, od pewnego czasu zajmuję się sprawami komputerowymi i nie oszukujmy się praktycznie cały czas siedzę nie licząc gry w piłkę nożną co jakiś czas i spacerów...

Chodzi mi o to, że w moim mieście nie ma gdzie ćwiczyć, lokalu też nie posiadam żeby zrobić sobie siłownię. I chodzi mi dokładnie o to czy idzie ułożyć jakiś trening bez jakichkolwiek przyrządów.
Do wykorzystania mam:
różnego rodzaju sprzęt użytku domowego (np. Krzesła i inne takie)
rurkę na której mogę podciągać się praktycznie w każdy sposób
jedną hantelkę o wadzę około 12 kg
+ można dodać jakieś bieganie do tego. Jak tak to ile minut dziennie i czy codziennie, na płaskim terenie czy też może bieg terenowy ...

Chodzi mi głównie przedramiona, biceps, triceps, barki no i brzuch
Szukałem różnych informacji na forum na ten temat, ale jakoś nie udało mi się nic znalejść.
A jeżeli gdzieś już jest taki temat proszę o podanie mi linka.

(Wiem, że może się to wydać trochę głupie, ale myślę że coś się da ułożyć)

Dziękuję z góry.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2383
Może przyda się trening domatora ;)

http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm#2 
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
poszukaj czegoś takiego jak- trening domatora!

spóźniłem sie trochę- ale jednomyslnośc niech pozbawi cie w tym wzgledzie wątpliwości

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2006-09-17 23:06:21
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 634
thx za odpowiedz ...
Juz patrze :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
Dokup sobie jakiś sprzęt, nawet przy braku miejsca zawsze gdzieś upchniesz ławeczkę do ćwiczeń, a dobra ławeczka plus para dobrych sztangielek pozwoli na profesjonalne przećwiczenie właściwie wszystkiego.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do formy - zrzucić brzucha, podpompować buły!

Następny temat

plan - porady, korekty, krytyka itp.

electro
Polecane artykuły