Jestem po miesiącu ćwiczen ogólnorozwojowych.
Trening będe ten wykonywal co 2 dzień. Na przemiat czesc A i B.
cześć A
KLATKA
- wyciskanie siedziąc (na maszynie) 4 serie po 9-8 powt.
- wyciskanie sztangi an laweczce skosnej
- hantle, na laweczce skosnej
PLECY
- ściaganie drążka
- "wioslowanie"
- podciąganie w opadzie
BICEPS
- hantle
- modlitewnik
- maszyna
cześć B
BARKI
- podciąganie drążka
- gryf
- hantle
NOGI
- dwuglowy
- czworoglowy
- suwnica
TRICEPS
- ściaganie drążka
-wyciskanie francuskie
BRZUCH
- "twister"
- ławka skośna
- podciaganie nóg na poręczach
Prosze o ocene i komentarze.
Chciałbym abyscie mi doradzili jak z aerobami bo chcialbym zdobyc mase miesniową ale jednoczesnie utrzymac (ewentualnie stracić) dotychczasową tkanek tłuszczową.
Trening będe ten wykonywal co 2 dzień. Na przemiat czesc A i B.
cześć A
KLATKA
- wyciskanie siedziąc (na maszynie) 4 serie po 9-8 powt.
- wyciskanie sztangi an laweczce skosnej
- hantle, na laweczce skosnej
PLECY
- ściaganie drążka
- "wioslowanie"
- podciąganie w opadzie
BICEPS
- hantle
- modlitewnik
- maszyna
cześć B
BARKI
- podciąganie drążka
- gryf
- hantle
NOGI
- dwuglowy
- czworoglowy
- suwnica
TRICEPS
- ściaganie drążka
-wyciskanie francuskie
BRZUCH
- "twister"
- ławka skośna
- podciaganie nóg na poręczach
Prosze o ocene i komentarze.
Chciałbym abyscie mi doradzili jak z aerobami bo chcialbym zdobyc mase miesniową ale jednoczesnie utrzymac (ewentualnie stracić) dotychczasową tkanek tłuszczową.
Krzysztof Piekarz
