SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Magnum 8000 - jak brac z dietą ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 502 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11831
kupiłem sobie magnum 8000, mam diete.czy mam to brac w takich dawkach jak na opakowaniu, przed posiłkiem? po posiłku? no właśnie jak ?czy mam cos zmienic w djecie, czy mam doliczac do diety magnum,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17274
doliczać do diety; dodawaj do posiłków ubogich w kalorie, po treningu.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 502 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11831
czyli jak mi wychodzi za duzo białka, to np: jem mniej indyka, czy mniej magnum ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13433
hehe stary jezeli masz za duzo białka w diecie, nie kupujesz odzywki bogatej w białko. wszystkie odzywki stosujesz pod wzgledem brakow w diecie, ww i bialka
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 46 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 42384
ja radze porcje magnuma traktowac jako posilek

2 porcje dziennie po 100g + 4 normlane posilki i bedzie git !
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22018
czyli jak mi wychodzi za duzo białka, to np: jem mniej indyka, czy mniej magnum ?

1. Odżywka źle dobrana.
2. Jedz mniejszą ilość odrazu po treningu ( jeśli nie jestes na cyklu kreatynowym ).

*3. Powiedz ile białka masz na kgmc.
*4. Ile węgli Ci brakuje.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 502 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11831
z tym białkiem to podałem tak tylko dla przykładu
jak sie upre to mi tł, ww i białko wychodzą prawie na 100%
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainer vitalmax 2

Następny temat

Rozpuszczanie Xpanda

electro
Polecane artykuły