SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

<Jak brac zeby bylo jak najlepiej?>

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
Witam!
Powiedzcie mi jak mam pic koktajle bialkowe tak zeby przynioslo mi to jak najwieksza korzysc(zeby jak najwiecej tego bialak sie przyswoilo) a chce ich wypijac 3 dziennie, oto moj rozklad posilkow:rano-sniadanie godzine przed treningiem-paczka ryzu z jablkiem 40minut po treningu- paczka ryzu z kawalkiem miesa i warzywami i 2 godziny przed snem posilek.Trening zaczynam od 15 a trwa do 16:30
Pozdrawiam i z gory dziekuje za wszelka pomoc

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
wyrzezbic miesnie - czyli chcesz zeby byly bardziej widoczne...samym treningiem i suplementacja bialka tego nie zrobisz! Musisz miec diete redukcyjna, dizeki ktorej spalisz zbedny tluszczyk i miesnie sie bardziej uwidocznia.
Uloz diete, bialko wypij jedna porcje przed snem, a pozostale (jezeli beda konieczne) dodawaj do posilkow ubogich w bialko, ew. rano zaraz po przebudzeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 461 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5729
bialkiem uzupelniaj braki w diecie tzn w tch posilkach w ktorych dostarczasz najmnej bialka wrzuc koktajl bialkowy no i wypadalo by tez bialko przed snem.

Pamietaj o diecie samymi suplami niewiele zrobisz

Idę wyprostowany wsród tych co na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
Czy moge pic koktajl bialbkowy po treningu z ryzem i miesem , czy przed treningiem do paczki ryzu moge dolaczyc ten koktajl bialkow , ile czasu przed snem mam wypic koktajl bialkowy?Prosilbym rownierz o wypowiedzi ekspertow w tym dziale!!!

Zmieniony przez - muffa w dniu 2004-05-15 12:39:23

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 461 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5729
no nie weim czy by ci tosmakowalo to smakowalo razem ryz mleko bialko ja zawsze robie sobie koktajl zaraz po posilku ale mysle ze to nie ma duzej roznicy

tak 30 min przed snem mysle ze bedzie ok

Idę wyprostowany wsród tych co na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Widze ze twoja dieta jest do kitu! Poczytaj posty w odzywianiu i fitnesie na temat diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
Veron a co z nia nie tak?

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Posilek przed treningiem ma za malo bialka.
Po trningu "kawalek miesa" jezeli kawalek to pewnie tez za malo bialka.
Do tego zapewne nie dostarczasz odpowiedniej ilosci tluszczy (zdrowych)
Te dwa posilki, ktore tu przedstawiles sa malo kaloryczne, wiec pewnie caly dzienny bilans kcal tez jest zbyt niski.
Posluchaj dobrej rady, wejdz do dzialu odzywianie/fitnes - poczytaj arty o ukladaniu diety, nastepnie gdy juz ja ulozysz to wrzuc ja do oceny w odzywianiu... I zapewniam cie, ze w zupelnosci wystarczy ci jedna porcja bialka dziennie (przed snem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 461 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5729
Veron sa tacy ludzie co u nich trudno diete trzymac A on jak nie ma diety to na poczatek wystarczy zeby sie przyzwyczil jesc 5-6 razy dziennie a potem niech sobie kalorie liczy

Idę wyprostowany wsród tych co na kolanach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Ale jak mozna sie przyzwyczaic jesc 5-6posilkow dziennie, to mozna tez jesc to co trzeba.
Co z tego ze bedzie jadl 6posilkow, jak suma kalorii bedzie niewystarczajaca?
Odpowiem - NIC, na pewno nie przytyje!
Post Tyki w dziale fitnes bardzo ladnie i przystepnie /nawet dla laikow/ pokazuje jak ulozyc diete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
Veron ja nie chce przytyc teraz jestem w fazie zezbienia miesni i potrzebuje wiecej bialka ale mam problem gdzie wsadzic te koktajle zeby nie zaklocic przyswajalonosci bialek z pozywienia

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z ta dieta to jest smieszna historia.Bo trza by bylo non top siedziec w domu i jesc.Jesc,jesc,jesc,a takie obciazanie bebechow jest nie zdrowe,ale co dzisiaj jest stricte zdrowe,kur.. nic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moje suple

Następny temat

mass xxl

WHEY premium