SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Uwolnij stal swoich mięśni - scorch+tight+TSE pods.42-43

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27669
Super teścik się zapowiada. Będę śledził z uwagą

Bas Rutten: ...Możesz sobie kupić mięśnie (sterydy), ale nie możesz kupić COJONES...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 86041
7:50 budzik

starsznie spałem w nocy ale trudno ... jem 58 gr owsianych 12 gr miodu 3 jajka omege i witamine popije zimną wodą spakuje ciuchy wode i shake`a potreingowego i spadam robić HIIT

15/45 planowana liczba interwałów 10 + rozgrzewka / rozciaganie etc daje ok 50-60 minut treningu


ps kombinuje cyfrówke coby jakieś foty były ciekawe ale moze być problem

ps2 za 40 pare minut przed treningiem bede miał cyfrówke na 5-6 dni ale to sterczy potem coś sie wymyśli

Zmieniony przez - niwix w dniu 2006-07-03 08:36:09
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26602
powodzonka )

By Animal...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 86041
walcze z aparatem a konkretnie z usb

i mi nie idzie


jestem po posiłku 150 gr truskawek twaróg oliwa ide zaraz popłacić rachunki 14:30 nastepny, pare sparw do załatwienia 17:30 nastepny posiłek i na trening na siłownie

klatka bic , pierwszy trening , sporo sie po tym spodziewam szczerze ...


ale to sie okaże


HIIT 12 x 15/45 , zdychałem później , jeszcze jest mi ciepło ( za to lubie HIIT ) szkoda ze w brzuchu zalegałmi ejszcze "weekend" bo to malo komfortowe ale dziś / jutro zjedzie mi z kich wszystko , i przez najbliższe 8 tygodni się nei powtórzy.

dzisiaj tez się zważe , wieczorem cykne jakieś foto "na luzie"


oraz mam SAMSUNG DIGIMAX A4 i potrzebuje USB DRIVER do tegoż aparatu , mam WIndows 98 se 2 , pomocy bo fot nie bedzie żadnych

Zmieniony przez - niwix w dniu 2006-07-03 12:20:18
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.samsungcamera.com/customer/download/cus_down_main.asp?key=DIGIMAX A4

tutaj masz jakis driver poza tym wez plytke od kolegi, byla razem z aparatem, tam jest co trzeba.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 86041
a no właśnie on nie ma płyty , ale ma nowgo witka i mu sam zassał co potzreba

oraz jutro pierwszy trening vale tudo i mimo że nei jest mi obce to jakośnei cuzje sie pewnie bo mój parter mocno kuleje


świetnie ! działą aparat

ide popłacićrachunki jak wróce dostaniecie foty

Zmieniony przez - niwix w dniu 2006-07-03 12:39:42
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59541
no nareszcie

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 86041


nie ma fotek sylwetki , bo samemu nie idzie zrobić dobrej foty ... szczególnie jak nei wiem dgzie jest samowyzwalacz

ale jak bede ejchałna HIIT`a z kolezanką to cykne narazie takie foty o!


1 foto bieznia z rana , tylko moja ...no to HIIT !
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 86041
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 86041


bieżnia + szatnia ( prawy dolny róg )
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA - Sposob jej działania i sens używania! :-)

Następny temat

Spalacze :-)

electro
Polecane artykuły