Szacuny
3
Napisanych postów
1038
Wiek
38 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
8246
własnie koncze hst. i przechodze na zwykły trening na mase. Trenuje bieganie 5 razy w tygodniu to tego dochodzi basen 3x w tygodniu rekreacyjnie. Czy warto brać cp ?? mam dobra diete. dodatkowo mam anabolic amino 5500. maxivit, omega 3 tauryna , energon x na wzocnienie czasami. Warto kupic i brac Cp. Czy polepszy mi wyniki w bieganiu i na siłwoni ??
Szacuny
3
Napisanych postów
1038
Wiek
38 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
8246
mam teraz zwykła diete ani redukcyjna ani masowa i jest dobrze :) poziom bf spada :P a gabaraty pozostają te same. No ale masy na pewno duzej nei zbuduje jak narazie , zreszta lato to nie jest idealna pora na mase :P
Szacuny
3
Napisanych postów
287
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
3763
kreatyna ogolnie podnosi wytrzymałosc siłe i mase ale jak chcesz zdobyc mase to raczej bieganie w tym ci niepomoze a jesli chdozi ci o samo bieganie to mysle ze kreatyna powinna cos moze pomoc pozdro
Być stróżem prawa to jest pomysł durny pierd**** wszyscy razem policyjne kur**
Szacuny
5
Napisanych postów
294
Wiek
38 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
6667
warto
a to ze bieganie przeszkadza w budoawniu masy to MIT
biegac, mozna spala sie tym nadwyzke kalorii,a nie mase (miesniowa)
Masa to masa miesniowa a nie tłuszczowa, wiec napewno nie złapiesz tłuszczu przy bieganiu
Szacuny
0
Napisanych postów
159
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
2165
cp w bieganiu i na basenie raczej nic nie da a na silowni owszem =) do biegania to ja bym zazucil only witaminki i cos energetyzujacego + wegli duzo czyt. carbo moze byc
[ Rob Co Chcesz Pod Uwage Bierz Mozliwosci, Przyczynowo Skutkowe Zaleznosci ]
Szacuny
3
Napisanych postów
1038
Wiek
38 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
8246
przy moim organizmie nie :P niestety musze miec rygorystyczna deite za duzo ww i zaraz w fat idzie :P ehhe :) takie zycie wiec carob odpada mam dorba diete i mi odpowiada i chyba CP zakupie :) miodzio :) a bieganiu tez cos da aakg robi swoje ;) w sumie kretke pomoze w sile nóg :) a ze raczej zalezy mi na krótkich dystansach do 1000 m to pewnie coś pomoze :D dziex za rady:)
Szacuny
6
Napisanych postów
966
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
17470
Nice_one - co ty pierdzielisz , Cp ( a raczej jablczan kreatyny) jest chyba najlepszy na poprawienie wytrzymałosci a co za tym idzie wyników w bieganiu czy plywaniu
wal Cp smialo
Szacuny
24
Napisanych postów
6395
Wiek
41 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
87320
Skoro masz zamiar sie masowa..
ja bym kupił dużo gainera bo majac taka aktywnosc BARDZO cieżko bedzie coś przybrac..
Do tego ZMA, kreatyna też sie przyda..
Ale najlepiej było by troche ograniczyc ruch, zgadzam sie, że sport to zdrowie ale cwiczac tyle mozesz sie błyskawicznie przetrenowac..
pzdr.
Szacuny
3
Napisanych postów
1038
Wiek
38 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
8246
niestety mój organizm ma taką tendencja ze nawet biegajac i chodzac na basen. przy wcinaniu gainera bym sie misio zrobił musze na normlanej diecie wystrczy ze troche za duzo kcal i dzięku fat idzie jak burza. :/