SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

trening na barki do oceny!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 266
Wyciskanie za karku na maszynie smitha 3x8-10
Wyciskanie sztangielek 3x8-10
Podciaganie sztangi wzdloz tulowia 3x8-10
Unoszenie sztangi przodem 3x8-10
unoszenie bokiem rączek wyciągu w opadzie tulowia 3x8-10

Szrugsy 4x12

co myslicie o takim trenigu?

KTO NIECHCE BYĆ NAJLEPSZY, NIE BĘDZIE NAWET ŚREDNI -[]------[]- !MASA!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
trening jak trening...
zalezy ile ta osoba juz cwiczy, na co plan[cel trenigu]...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 266
cwicze połtora roku, pierwszy rok za malymi przerwami, teraz od wrzesnia non-stop tyrka... trening na mase!
mala moja historia mam lat 19. zaczynalem majac 195cm wzrostu waga.62KG na klatke ledwo 40Kg ciskalem. teraz wzrost ten sam waga. 86Kg i ciagle idzie w gore :) wyciskanie 90Kg. w pierwszym roku wzialem gainera, teraz od tygodnia kreatyna+dextroza, lglutamina, bcaa, witaminy i gainer. + dieta!

wiec co sadzicie o takim treningu?

KTO NIECHCE BYĆ NAJLEPSZY, NIE BĘDZIE NAWET ŚREDNI -[]------[]- !MASA!

...
Napisał(a)
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 80672
jesli sredniozaawansowany to mozesz sprobowac czegos takiego:
wyciskanie hantli nad glowe 4x10-8
unoszenie hantli bokiem 4x12-10
unoszenie hantli bokiem w pochyleniu 4x12 (tylne aktony)
podciaganie sztangi wzdluz tulowia 4x10-8
szrugsy 4x12-10
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3116
- warto zrobić wyciskanie zza kartu jako kolejne ćwiczenie gdy stawy są już rozgrzane, i będziemy stosować mniejsze ciężary (wyciskanie z tyłu dużymi ciężarami może powodować komplikacje w przyszłości)
- warto zamienić unoszenie sztangi przodem na unoszenie sztangielek
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682928
Weyciskanie zza głowy nie powoduje zadnych komplikacji jeśli robi je się z głową, tzn. właściwe ciężary, właściwa technika, właściwa szerokość uchwytu, właściwy zakres ruchu/adekwatny do szerokości uchwytu/, odpowiedni kąt oparcia ławki, własciwe umieszczenie treningu barków w tygodniowym /lub innym/ planie treningów.

wyciskanie zza głowy wcale nie jest bardziej kontuzjiogennym ćwiczeniem od wyciskania z przodu. wszystko zależy od tego jak się cwiczy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19436
bardzo dobry trening na barki

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351395
czlowieku to post sprzed pól roku

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening dla 13 latka

Następny temat

Trening i odżywianie. Jakiś sposób żeby nie tracić sił?

electro
Polecane artykuły