Moze od razu przejde do planu
Pon i Czw
biceps,triceps,nadgarstki
brzuch
Wt i Pia
klata
Sr i Sob
miesnie grzbietu
miesnie naramienne
W niedziele nie cwicze
Wiem wiem. Od razu wszyscy napisza ze powinienem cwiczyc 3-4 razy w tygodniu a nie 6 bo to za duzo i organizm przemeczam a miesnie nie maja czasu na regeneracje, TEz o tym czytalem i przegladalem archiwum, ale w tym rzecz ze lubie chodzic do silowni, a trenuje kazda partie 2 razy w tygodniu wiec miesnie maja czas na regeneracje i odpoczynek (2-3 dni). Moglibyscie mi to wyjasnic i jezeli zle robie to wybic mi taki trening z glowy. CO do nog to narazie nie trenuje bo mam kontuzje. DZieki z gory za pomoc. trenuje niecale 3 miesiace
"Nie możesz być o krok lepszy od wroga,
musisz być taki
żeby wróg się Ciebie bał"
Pon i Czw
biceps,triceps,nadgarstki
brzuch
Wt i Pia
klata
Sr i Sob
miesnie grzbietu
miesnie naramienne
W niedziele nie cwicze
Wiem wiem. Od razu wszyscy napisza ze powinienem cwiczyc 3-4 razy w tygodniu a nie 6 bo to za duzo i organizm przemeczam a miesnie nie maja czasu na regeneracje, TEz o tym czytalem i przegladalem archiwum, ale w tym rzecz ze lubie chodzic do silowni, a trenuje kazda partie 2 razy w tygodniu wiec miesnie maja czas na regeneracje i odpoczynek (2-3 dni). Moglibyscie mi to wyjasnic i jezeli zle robie to wybic mi taki trening z glowy. CO do nog to narazie nie trenuje bo mam kontuzje. DZieki z gory za pomoc. trenuje niecale 3 miesiace
"Nie możesz być o krok lepszy od wroga,
musisz być taki
żeby wróg się Ciebie bał"
www.bjj.bialystok.pl
Pozdr.
Krzysztof Piekarz