no dobra chłopaki jak spróbuje sam ułożyć to mi pomorzecie dieta ma być na mase no to jedziemy:
śniadanie tuż przed wyjściem do szkoły
kefir, płatki owsiane, siemie laniane,rodzynki,orzechy włoskie
IIśnadanie w szkole;
banan, jabłko,bułka z serem
obiadzik:
pierś z kurczaka, kasza gryczana,sałatka warzywna do tego mleko albo kefir <tak dla smaku;)>
po siłowni:
nie wiem ale może by 4-6kanapek z serem jak wlezą, sałatka warzywna albo takie śledzie w majonezie i jabłko
kolacja:
biały ryz coś by sie przydało z tym ryzem tak żeby to smak miało no i szklanka mleka
na noc:
płatki z mlekiem
moze wydać wam sie głupia ta dieta no i macie racje (nigdy diety nie układałem)ale sprubowałem i czekam na pomoc mam 15lat 187cm i 68kg jetsem bardzo aktywny jak moge to cały dzień nie ma mnie w domu i zajmuje sie sportem.Dobra to tyle licze na waszą pomoc
śniadanie tuż przed wyjściem do szkoły
kefir, płatki owsiane, siemie laniane,rodzynki,orzechy włoskie
IIśnadanie w szkole;
banan, jabłko,bułka z serem
obiadzik:
pierś z kurczaka, kasza gryczana,sałatka warzywna do tego mleko albo kefir <tak dla smaku;)>
po siłowni:
nie wiem ale może by 4-6kanapek z serem jak wlezą, sałatka warzywna albo takie śledzie w majonezie i jabłko
kolacja:
biały ryz coś by sie przydało z tym ryzem tak żeby to smak miało no i szklanka mleka
na noc:
płatki z mlekiem
moze wydać wam sie głupia ta dieta no i macie racje (nigdy diety nie układałem)ale sprubowałem i czekam na pomoc mam 15lat 187cm i 68kg jetsem bardzo aktywny jak moge to cały dzień nie ma mnie w domu i zajmuje sie sportem.Dobra to tyle licze na waszą pomoc

Krzysztof Piekarz
