hejka mam taka sprawe chce zredukowac pare kg tak z 5--7 kg obecnie 70 przy wzroscie 173 cm .wszystkie diety redukcyjne jakie sie pojawiaja opieraja sie na tłuszczu i białku jest to ok dieta dla osób które nie uprawiaja innych sportów ja np gram w noge i tłuszcze za duzo energi mi niedadzą (za wolno energia z nich przedostaje sie do miesni). Wiec postanowilem zrobic tak moje dzienne zapotrzebowanie na kalorie to ok 2300--2400 kalori .normalnie odjołbym 500 kc ale takie odjecie mogloby spowodowac ze na treningu piłkarskim moja praca byla by mniej efektywna . Oprócz nogi chodze na silownie tj 4 razy w tygodniu trening piłkarski i 3 razy siłka do tego rano przed sniadaniem 20 min na rowerku.Dieta moja oscylowała by na poziomie 140g białk =560 kc
30g tłuszczu= 270 kc
370g wegli = 1480 kc w sumie 2310 kalori spadek wagi (deficyt kalori pochodziłby z ilosci ciwczen i ich intensywnosci dla przykładu rowerek rano około 100 kalori
tr piłkarsi około 450 kalori
a siłownia konczona aerobami ok 25 min to deficyt około 400 kalori
wiec dziennie deficyt ( bilans ujemny bylby na poziomie ok 1800 kalori a wiec te niesmierteklne - 500 by bylo)
dieta wygladał by mniej wiecej tak
1 posiłek Duzo białka wegli i troche tłuszczu
40 g pł owsianych
20 g kaszy manny
200g mleka 0,5%
100 g twarogu chudego
10 g oliwy
2 posiłek wegle i białko
70 g chleb zytni
50 g tuńczyk
70 g jabłka
3 posilek wegle i białko
70 g chleb zytni
50 g tuńczyk
70 g jabłka
4 posilek przed treningowy wegle białko tłuszcze
70 g ryzu brązowego
150 g piersi z kurczaka
150 g sórówka albo warzywa mrozone
10 g oliwy
5 posiłek po treningu wegle i białko
30 g rodzynek
50 g twarogu chudego
20g pł owsianych
6 posiłek
warzywa (marchew seler brokuły najczesciej mrozone)
7 posiłek przed snem ok 30 min
50 g twarogu chudego
5 g oliwy
do tego dochodza witaminy jesli chodzi o jakies suple to mam narazie 40 zł (bardzo mało ale coz nie przelewa sie z kasą )mysle na L-karnityna z treca Vip series to jest 90 tabletek pozniej tj po około 3 tygodniach chcialbym zakupic thermal line II z olimpu albo thermo sped Extrem i tu prosze o waszą pomoc co wziąsc na początek ja mysle ze Thermal line II bedzie lepszy na poczatek . Prosze o wasze sugestie i propozycje czy taki cos jest okej czekam na wasze odpowiedzi piszcie ja napewno odpisze pozniej bo teraz ide na mecz :) pOmOcY
30g tłuszczu= 270 kc
370g wegli = 1480 kc w sumie 2310 kalori spadek wagi (deficyt kalori pochodziłby z ilosci ciwczen i ich intensywnosci dla przykładu rowerek rano około 100 kalori
tr piłkarsi około 450 kalori
a siłownia konczona aerobami ok 25 min to deficyt około 400 kalori
wiec dziennie deficyt ( bilans ujemny bylby na poziomie ok 1800 kalori a wiec te niesmierteklne - 500 by bylo)
dieta wygladał by mniej wiecej tak
1 posiłek Duzo białka wegli i troche tłuszczu
40 g pł owsianych
20 g kaszy manny
200g mleka 0,5%
100 g twarogu chudego
10 g oliwy
2 posiłek wegle i białko
70 g chleb zytni
50 g tuńczyk
70 g jabłka
3 posilek wegle i białko
70 g chleb zytni
50 g tuńczyk
70 g jabłka
4 posilek przed treningowy wegle białko tłuszcze
70 g ryzu brązowego
150 g piersi z kurczaka
150 g sórówka albo warzywa mrozone
10 g oliwy
5 posiłek po treningu wegle i białko
30 g rodzynek
50 g twarogu chudego
20g pł owsianych
6 posiłek
warzywa (marchew seler brokuły najczesciej mrozone)
7 posiłek przed snem ok 30 min
50 g twarogu chudego
5 g oliwy
do tego dochodza witaminy jesli chodzi o jakies suple to mam narazie 40 zł (bardzo mało ale coz nie przelewa sie z kasą )mysle na L-karnityna z treca Vip series to jest 90 tabletek pozniej tj po około 3 tygodniach chcialbym zakupic thermal line II z olimpu albo thermo sped Extrem i tu prosze o waszą pomoc co wziąsc na początek ja mysle ze Thermal line II bedzie lepszy na poczatek . Prosze o wasze sugestie i propozycje czy taki cos jest okej czekam na wasze odpowiedzi piszcie ja napewno odpisze pozniej bo teraz ide na mecz :) pOmOcY
za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)
Krzysztof Piekarz
(jak jeść aby schudnąć - Michel Montignac)