SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta ale inna-dla górnika

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej czesc wszystkim!
Prosze was bo jestescie bardziej zorientowani w temacie o pomoc w ułozeniu diety.Na studiach (czyli 2 lata temu) intensywnie trenowałem na siłowni-efekty były moze nie rewelacyjne ale zauważalne.Nie byłem duzym misiem-ale przy 87 kilogramach wagi i 183cm nie miałem dużo tłuszczyku(w ciagu 6 miesiecy przerobiłem 7 kg z tłuszczyku na miesnie) i ogólnie było dobrze.zacząłem pracowac fizycznie i umysłowo w kopalni(jestem ze Śląska).No i w ciagu pół roku schudłem 17 kilogramów!-jedząc wszystko w ilosciach dosłownie hurtowych.Oprócz pracy 3 razy w tygodniu basen no i bieganie latem.Na siłownie po pracy nie miałem juz siły.Teraz pomimo tej samej cięzkiej pracy zacząłem tyc na potege(waże 83 kilo i idze do góry).Nie moge nie jesc bo wtedy padam w pracy i nie mam zupełnie sił-a po pracy najchętniej tylko spałbym.No i nie wiem jak sobie ustalic diete tak żeby nie tyc i miec wystarczającio duzo sił.Biore regularnie kreatyne i amino 2000 z olimpa-zawsze po pływaniu.co mam zmienic?Czy stosowanie l-glutaminy może mi pomóc(to jest regenerator miesni jesli dobrze pamietam).L-karnityny sie boje bo po niej "na dole" nie miałem siły zupelnie i prawie zemdlałem.Chodzi mi głownie o to jak ustalic proporcje ww/białko oraz tłuszcze żeby nie tyc i nabrac troszke masy miesniowej przy cwiczeniach typu fitness.Na siłownie nie moge chodzic ze wzgledu na to że zbyt ciezko pracuje(tzn. nie powinienem -to zdanie mojego dobrego znajomego który jest lekarzem sportowym i chirurgiem ortopedą).pomózcie co jesc i jakie brac suplementy zeby miec siły i energie a nie utyc.Zawsze wzystkich odsyłacie do archiwum ale w moim pzypadku tam nic nie znajde ciekawego.z góry dziekuje za pomoc.
Skorpion26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
w twoim przypadku polecam diete wysoko tłuszczową poczytaj o niej sa podwieszone posty tu i w ad

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki ci zakrześ!
Poszukam i prosze o wiecej wskazówek lub opinii ludzi ktorzy to stosuja
z góru dziekuje papa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 186 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5070
Ostatnio wiele sie mowi o diecie wysokotłuszczowej...ten cholesterol...( ehhhhh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Jaka jest Twoja aktywnosc? Bo piszesz, ze pracujesz fizycznie i umyslowo.
Czy jestes az tak zmeczony, ze musisz spac po poludniu?
Po co bierzesz kreatyne? Kreatyna nawadnia wiec i waga idzie w gore.
Masy miesniowej przy cwiczeniach fitness to wielkiej nie nabierzesz. Do tego potrzebne sa obciazenia.
A moze cos wiecej o tym dlaczego masz nie chodzic na silownie. Zdanie lekarza bez faktow i szczegolowych opinii nie wystarczy.

______
Kawosz
____________________________
Doradca w Odżywianiu

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1450
Trochę znam problem,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1450
napisz jak z jedzeniem "na dole" masz możliwośc brania jakiś pojemników z jedzeniem czy lipa?. Powodem tycia może byc duży odstęp miedzy posiłkami. Śniadanie ciezko jest wbić o 4 rano, w robocie cieżko sie rozsiąść z kubełkami ryżu i kuraka a po robocie ssanie i organizm odkłada zapas. Kreatyna nawadnia aż tak że waga pójdzie zaóważalnie w góre ?!?! heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1450
ale kur*a odkopałem, sory
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zastój

Następny temat

Dieta 14 latka

WHEY premium