SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Biceps + Przedramie - Jak liczyć serie ??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11914
chodzi mi o to, że trenuje zawsze Biceps z Przedramieniem i nie wiem czy liczyć na te partie serie osobno czy jako jedno, bo mam 13 serii ogółem na 2 partie. Czy mam to zmienic i w planie na mase robić 9-12 seri na bic i 9-12 na przedramię ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 164753
bicepsu nie trenuje się na jednym treningu z przedramieniem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11914
dlaczego nie ??
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62767
bicepsu nie trenuje się na jednym treningu z przedramieniem

haha niby dlaczego ?

na biceps i przedramie licz osobno serie
np. 10na bic
6na przedramie
po co razem :) ?

Zmieniony przez - ziompel w dniu 2006-03-20 23:02:32

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29715
a słyszeliście że chuck norris ma zawsze racje

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 164753
to wkocu weźcie mi wytłumaczcie możem łaczyć biceps z przedramieniem czy nie w KiF czytałem, że nie wiele osób tu na forum wypowiadało się że też nie można to w końcu jak to jest
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20408
robie na jednej sesji :

Nogi 11 seri
Plecy 12 seri
Bica 6 seri
Przedramie 3 serie

Trening jest terorystyczny wkońću michaiła i wszystko ok tylko że po bicku jak robisz przedramie to mniejszym ciężarem bo już są spompowane lekko krwią wienc szybko je doprowadzisz do extremum i palenia przynajmiej ja tak mam , robie po 16 pow w seri ...

Zmieniony przez - Gosteczek w dniu 2006-03-21 09:42:17
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 53 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 5907
i to właśnie bardzo dobra metoda . wstepnie meczysz przedramie przy bicepsie i dobijasz seriami po 16 powtórzeń ja jeszcze robie w seriach łączonych góra i dół . Przedramie pracuje przy wielu ćwiczeniach i na codzień zatem potrzebuje mocnego kopa żeby je zmusic do wzrostu .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11914
dzięki za opowiedź
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

częstotliwość ćwiczeń ...

Następny temat

trening do poprawy i oceny

electro
Polecane artykuły