mozna powiedziec ze w polowie planu jestem...
postepy jak widac powyzszy post dobre (tak mi sie zdaje)
dzisiaj sie zmierzylem
kalta 99(95) niezly skok <wow>
ramie bez zmian
udo 59(?)
łydka 40(?)
brzusio 79 cm wiec tez bez zmian:P no moze wczesniej bylo 78-78,5 ale wtedy miezylem sie naczczo a teraz kolo poludnia
ale mam wraznie ze mie troche zaczyna zalewac.... narazie to chyba woda bo pomiary bf% macie post wyzej....
tyka i w zwiazku z tym ze lubie wybiegac i planowac na przyszlosc... co bys radzil po skonczeniu tego planu. cel to ciagle sila, ale nie ukrywam ze z checia znowu bym poszpanowal na basenie brzuchem... ale to jest raczej cel drugoplanowy i nie najwazniejszy
a no i inne osoby tez chetnie prosze o komentarze
Zmieniony przez - trzy kawki w dniu 2006-03-21 14:16:36
postepy jak widac powyzszy post dobre (tak mi sie zdaje)
dzisiaj sie zmierzylem
kalta 99(95) niezly skok <wow>
ramie bez zmian
udo 59(?)
łydka 40(?)
brzusio 79 cm wiec tez bez zmian:P no moze wczesniej bylo 78-78,5 ale wtedy miezylem sie naczczo a teraz kolo poludnia
ale mam wraznie ze mie troche zaczyna zalewac.... narazie to chyba woda bo pomiary bf% macie post wyzej....
tyka i w zwiazku z tym ze lubie wybiegac i planowac na przyszlosc... co bys radzil po skonczeniu tego planu. cel to ciagle sila, ale nie ukrywam ze z checia znowu bym poszpanowal na basenie brzuchem... ale to jest raczej cel drugoplanowy i nie najwazniejszy
a no i inne osoby tez chetnie prosze o komentarze
Zmieniony przez - trzy kawki w dniu 2006-03-21 14:16:36
doradca w AD

