SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

18 lat, 78kg wagi i 170cm wzr..

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11289

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3581


Nie oceniać dopuki nie wkleje.(7)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32016
Psalmopoeu patrzac na twoje piety dochodze do wniosku, ze jednak masz problemy z kregoslupem... i z glowa...

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3581


2
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3581


3
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3581


4
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3581


5
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3581


Jednak będzie 6:P. Na początku ćwiczyłem sam w domu(nie miałem praktycznie żadnego pojęcia o tym, ale chęci były)Od ok pół roku chodze na siłke i od tamtej pory ćwicze regularnie i tak jak się powinno(złożyliśmy się z kolegami i kupiliśmy atlas, ławeczke, 3 sztangi i ok 240 kg obciążenia jakoś dajemy sobie rade).
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7938
mi sie podoba ..klatka troszke odstaje... ale pewnie pracujesz nad tym mam taką samą budowe co ty, miesnie sie tak samo prezentują na całej sylwetce.. tylko że ja waże 8 kg mnie :) przy tym samym wzroście

SOG!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1419 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13811
Nom klatka odstaje ale dobrze jest (rozstępy *****skie ;/)

Shut The f*** Up And Train !/
Ja Tu Tylko Sprzątam.........

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 614
no mi sie podoba... stary idziesz w dobrym kierunku... sog
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6207
ladna sylwetka w sam raz na lato :D

j**ac Spolkow

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59541
niezle. jakie wymiary?

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWE ZDJECIA !!!!PLECY ,BICEPS

Następny temat

My photos, brzusio strona 1, reszta od strony 4

electro
Polecane artykuły