Witam, mam lat 20 i pół waże zazwyczaj jakieś 55kg w zapędach do 60, wzrost 174cm, obwód ramienia 29cm.
Dziennie mam czas na jakieś pół godziny treningu (i to w domu), do tego apetyt mi nie dopisuje więc pragnę się was poradzić jak to zrobić żeby przybrać na wadze
Z góry dziękuję
Dziennie mam czas na jakieś pół godziny treningu (i to w domu), do tego apetyt mi nie dopisuje więc pragnę się was poradzić jak to zrobić żeby przybrać na wadze
Z góry dziękuję
Krzysztof Piekarz

,
