SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

wplyw czeoklady na sile

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1941 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14384
Wczoraj na silowni moj kolega stwierdzil,ze jedzenie czekolady w nadmiarze moze miec negatywny wplyw na sile?? No mi sie jakos nie wydaje,zeby tak bylo ale powiedzialem mu,ze spytam sie o to na pewnym madrym forum zeby rozwiac nasze czekoladowe watpliowsci:]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1129 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5742
Qrde jasne ze wplywa a zem glupek, przeciez czekolada to wiekszosc weglowodanow, mialem przeczucie ze Gorzka jest wylacznie najzdrowssza. Weglowodany ktorych nie wykorzystamy poprzez ruch zamieniaja sie w kantke tluszczowa, ktora ja i tak spale
A wiec w pewien sposob w plywa na mase tluszczową...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4717
Na siłe raczej nie ale liczy się dieta podczas treningów.Jak będzie wpieprzał dużo czekolady to nici z pożądnych efektów.

Kolejny z tych którzy walczą o lepszy los...
-----------------------------------
Z-SC King

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 8416 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 79983
Rafi jaja se robisz ?? albo Ci sie w glowie juz calkiem pomieszalo

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1941 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14384
ever nie pomieszalo:P kumpel mi mowil,ze w tv jakis strongman sie cos na ten temat wypowiadal,no ale kumplowi moglo sie cos pomylic.A tak na marginesie jem ostatnio srednio pol czekolady milki dziennie,dlatego sie pytam o to
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7057
jak byscie nie wiedzieli czekolada to weglowodany.. ja jak jestem na trunieju to zawsze musze zjesc czekolade albo jakies weggle jak mam w domu.. wiec z ta sila to nie sadze zeby spadala...

http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 915
Czekolada zawiera bardzo dużo węgloowodanów i jest zdrowa:) Zaiwet ateż jakieś witaminy Ale wszystko z umiarem :)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 74292
nie sluchaj kolegi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1129 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5742
Czekolada jest cool a słyszałem że także na mase jest ok!? jaka czeklolade jeść gorzką ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
A ja się zgadzam. Chodzi o jedzenie w nadmiarze :)
Jak zjesz 5 tabliczek - to pół dnia spędzisz w kiblu - co raczej nie wpłynie pozytywnie na wynik ;)

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 8416 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 79983
ciekawe czemu ma siedziec w kiblu ?? 5 calych czekolad czy 5 tabliczek bo jest drobna róznica

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7057
everr tabliczka to cala czekolada a pojedynczy kawalek to kostka ;) przynajmniej ja tak na to mowie ;)

http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wegle i bialka..czy jest sens

Następny temat

atlas+rower+drazek

Shoty
Polecane artykuły