cześć
Moim problemem są właśnie odstające łopatki i w ogóle jakieś dziwne mam te plecy w górnej części ehh:(( Co mam z tym zrobić, są jakieś ćwiczenia żeby tą wade wyeliminować lub chociaż w jakimś stopniu zmniejszyć? Proszę o poważne potraktowanie tematu, za odpowiedzi dziękuje.
Moim problemem są właśnie odstające łopatki i w ogóle jakieś dziwne mam te plecy w górnej części ehh:(( Co mam z tym zrobić, są jakieś ćwiczenia żeby tą wade wyeliminować lub chociaż w jakimś stopniu zmniejszyć? Proszę o poważne potraktowanie tematu, za odpowiedzi dziękuje.
Krzysztof Piekarz



