<lol> czyli wszystko popieprzone :p sory że tak naskoczyłem ale qrde starałem się żeby było dobrze zrobiłęm ten plan bo sami mi przecie nie napiszecie no cóż nie wyszło z tym planem (szkoda) a co do supli i mety to qrde ja bez kitu nawet tluszczu nie moge nabrać a co dopiero mięśni musze coś zrobić bo chudy jak szkapa jestem a w tym widze swoje jedyne jak narazie rozwiązanie... :(
M jak Masa
))
