SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Legia Cudzoziemska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 306851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 83
MAsz może MarcinT jakiś nr gg? mój to- 4446534 moglibyśmy pogadac trochę o LC.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 0
Czesc kto w najblizszych trzech miesiacach wyjezdza do Legii

gizanowski

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52
ja wlasnie z blizniakiem wybieram sie do legii brat jak tam glowa po moim uderzeniu hahaha

Człowiek ktory nic nie wie posiada odwage ten ktory duzo wie strach

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 221
Czesc gizan2 ja cos mysle o wyjezdzie ale niejestem pewien na 100% ze w najblizszych 3 miesiacach?Jeszcze sie okaze?A wy do jakiego punktu werbunkowego myslicie jechac i czym?Ja myslalem o Marsylii-autokarem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52
czesc marcin prawdopodobnie samolotem do paryza tam dwudniowe wakacje i jazda do abudage,autokarem tez dobrze bo taniej ale o wiele dluzej jeszcze zobacze mam jeszcze troszeczke czasu ale jade na 100%

Człowiek ktory nic nie wie posiada odwage ten ktory duzo wie strach

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4934
a znacie jezyk??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 221
Karolku podstawowe zwroty jest dobrze znac ja tam troche znam i ucze sie ze slownika ale gdy sie tam dostaniesz to beda cie tam uczyc franca.Mam dokument nagrany na kasecie to jest cos takiego jak lekcje w szkole.Siedza w laweczkach i jada z koksem z jakims frankofonem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 83
Mam 20 lat i nie mam zaliczonego wojska (nie odbyłem służby zasadniczej w polskim wojsku)Czy mogę przystąpić do Legi? hm.?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15690
wedlug polskiego prawa nie ale praktycznie mozesz

ale na twoim miejscu zaliczyl bym jednak wp w jakiejs dobrej jednostce to moze ci przejdzie ta chec do legi

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 221
Niejestem pewien na 100% ale gdzies juz slyszalem ze weszla nowa ustawa ze niemusi byc uregulowana sluzba wojskowa w naszej armii??Ale niepowiem-warto,wudzia, dziewczynki...itd.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obrona przed psem

Następny temat

Co sadzicie o JEET KUNE DO

Shoty
Polecane artykuły