Zdecydowanie najpierw masa, a dopiero potem rzeźba. Rzeźbienie samych kości jest nieestetyczne 

Ilość wyświetleń tematu: 10915

.
), mala suplementacja typu uzupelnienie witamin&mineralow, tranik. Pierwszy tydzien-dwa ogolnorozwojowo, nastepnie silownia-trening obwodowy+ew. trening hiit lub aero(i tu odsylamy do postu tyki=>patrz wyszukiwarka
), poczekac na pierwsze efekty 2-3tyg i balansowac bilansem kalorycznym +/-&treningiem (dzial trening)

:)
"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"
), ze poranne aero nie jest o tyle wskazane, iz organizm nie jest do konca "obudzony" i mozna sie latwo nabawic kontucji... cos takiego?


:)
Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.
Organizm w stanie głodu i silnego katabolizmu będzie korzystał z białka mięśni jako źródła energii powodując utratę beztłuszczowej masy ciała
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły