SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA!!!! Środek na .....przeczyszczenie???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy jest jakiś środek który powoduje że przewód pokarmowy choć trochę nie wykożystuje pożywienia. TZN jeżeli się nazbyt najem w niedziele i chcem nieprzytyć to żeby po połknięciu tego śroka organizm pobrałe by tylko część dostarczonych kalorii np nie 200 ale np 150 chodzi mi o jakieś tabletki albo co które obniżają przemiane materi czy coś takiego bo chcem stracić na wadze a to byłoby bardzo pomocne

Fallout mym bogiem a pakernia nałogiem!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Fat Blocker Ultimate'a - zawiera chitosan, który wiąże tłuszcz w przewodzie pokarmowym i usuwa go na zewnątrz w sposób naturalny:)
Jest jeszcze Linia 2000 - to właśnie spreparowany błonnik, który pęcznieje w żołądku i daje uczucie sytości.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 931 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21743
:o/
Co za kurna pomysł...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
kolego to powinnisy umiescić w dziale HUMOR! ale przenoszenie z tego działu to nie moja działka

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
wiesz, bulimiczki mają wypróbowany sposób...

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Czytałem kiedyś o preparatach zawierających specjalny rodzaj błonnika, który w żołądku rozkurcza się powodując uczucie sytości, niestety nie pamiętam nazwy tego preparatu.

Być może masz na myśli inhibitor amylazy, środek blokujący działanie enzymu dopowiedzialnego za trawienie weglowodanów?

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2881 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20969
Stosowanie środków przeczyszczających spowoduje szybsze przesuwanie się treści pokarmowej przez jelita i faktycznie może ulec wchłonięciu mniej składników odżywczych. Jednak jest to najbardziej beznadziejny sposób wykorzystywany w walce z otyłością. Nie popieram. Poza tym zjadanie czegoś, co ma tylko obciążać nasz układ pokarmowy i nic poza tym, jest nieekonomiczne i bardzo głupie.

Al_Bundy_2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2881 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20969
Atomic, jeśli faktycznie można kupić inhibitory amylazy, to jak myślisz, jakie byłyby tego skutki? Poważne pierdzenie mogłoby być jednym z najmniej szkodliwych objawów.

Al_Bundy_2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
Są produkowane jakieś "odż." dla babek którym się nie chce dupy ruszać a chcą schudnąć. Są w nich jakieś włókna roślinne które po wypiciu pęcznieją i wypełniają żołądek dając uczucie sytości. Tak przynajmniej czytałem na ulotkach.
Najleprzym sposobem jest ruch. Pamiętaj o tym.

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ja wiem ale chodzi mi oto czy jest jakiś środek że jak się nażre jak świnia Np. śwęta To żeby przewód pokarmowy choć troche mniej wykorzystał zjedzony pokarm to znaczy żeby nie wszystko wchłoną?????

Fallout mym bogiem a pakernia nałogiem!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie pamietam nazwy tego srodka ktory pecznieje ale znajomi to stosowali i maja teraz powazne problemy z watroba. W jakiejs gazecie bylo napisane, ze to szkodzi ale niestety za pozno to przeczytali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2881 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20969
Kiedyś coś czytałem o środku, który miał za zadanie wiązać tłuszcz (niby wchłaniał go jak gąbka). Zdaje się, że był to jakiś rodzaj błonnika, nie pamiętam dokładnie. Odradzam jednak stosowanie takich metod.

A jeśli nie żresz codziennie jak świnia, to "od święta" możesz sobie pozwolić na wszystko, na co masz ochotę. Nie upasiesz się od tego.

Al_Bundy_2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obzarstwo - jak sie oduczyc?

Następny temat

Cykl na mase

WHEY premium