SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy środek na odchudzanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2
Witam!
Szperając w internecie natrafiłam na jakiś nowy środek odchudzający o nazwie slimerin chciałam zapytać czy wiecie coś na jego temat i czy polecacie jakiś dobry środek warze 64 kilo przy wzroście 174cm i chciałam jakoś szybko pozbyć się tych 4 kilogramów ale nie mam czasu na ćwiczenia. Proszę o pomoc i wypowiedź na temat tego produktu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Prawdopoodbnie to marketingowa wydmuszka jakich wiele ostatnio. Generalnie kluczem do redukcji masy ciałą jest dieta, a bez aktywnsoci fizycznej - niewykluczone że przy tej wadze spalisz również mięśnie (jeśli będziesz tylko "mało jeść" bez odpowiedniego podejścia do doboru ilościowego i jakościowego poakrmó iBEZ AKTYWNOSĆI FIZYCZNEJ). NIekiedy może wystarczyć dosłownie 15 min dziennie ćwiczeń 3 - 4 x w tyg by uzyskać zadowalajace efekty - o ile oczywiscie trening jest wysoko intensywny. SUplementy to przysłowiowa wisienka w torcie, dodatek, pomocny - ale raczej nie ma co liczyćzę jakikolwiek suplement diety wywoła ubytek 4kg czy to w miesiacz czy dwa. Po prostu takie środki nie istnieją, a gdyby istniały to problem nadwagi i otyłości byłby rozwiazany


Zmieniony przez - faftaq w dniu 2015-09-23 11:10:08
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 258 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6313
Taki skład to ma każdy spalacz za 20 - 30 zl więc odpowiedz sobie sama na pytanie

L-karnityna , HCA , CLA , Ekstrakt z gruszki , Ekstrakt z czarnego bzu , Ekstrakt z aronii
Ekstrakt z czarnej porzeczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 150
Jak nie masz czasu na ćwiczenia to podejrzewam na dietetyczne jedzenie i gotowanie też nie.Niestety jak"warzysz"!!!! 64 kilo to samo nie spadnie.Ewentualnie spróbuj jeść w miare zdrowo i jak nie masz czasu ćwiczyć to chociaż spaceruj jak najwięcej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Pewnie coś pokroju Vita Slim. Jak skończył właściciel tej firmy, i co tak naprawdę było w środku to pewnie większość wie. Nie daj się zbajerować. J/w, poza dietą i ruchem nie zbijesz wagi.

Moja ciotka od ponad 20lat się odchudza takimi specyfikami a z roku na rok jej siostra krawcowa szyje dla niej co raz szersze spódnice i garsonki

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 258 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6313
Jak napisałem wyżej następny produkt na miarę Somatodrolu skład jak z produktu za 20-30 zł
żadne nadzwyczajne składniki tam nie siedzą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LowCarb-samouczek..

Następny temat

ZASTÓJ w REDUKCI

WHEY premium