SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mleko - kiedy pić i ile można go pić (uwaga - laktoza)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W tej chwili układam sobie dietę na masę. Rano jem mleko + płatki owsiane + olej lniany + proteina z mlekiem (i suplementy - ale to nie jet temat tego postu). Wszyscy wiemy ze mleko posiada laktoze. Chciałbym się dowiedzieć, np. jesli przygotowuje sobie proteinke przed snem czy lepie rozrobic ja z woda (smak ochyda) czy na mleku. Ale jak wspomniałem mleko posiada laktoze i chyba na noc nie jest wskazane. Czy mleko oprocz sniadania takze dodawac do gainerow, koktajli proteinowych w ciagu dnia czy tylko mleko pic rano. Rano z proteina i ze sniadaniem wypijam około 0,7 litra 0,5% mleka. Mysle, że jest to ważny temat, bo dużo ludzi się nad tym zastanawia. Zostawiam wam to do przedyskutowania.

Jeżeli mój artykuł Ci się spodobał, pomoże ci - wynagrodź mnie sogiem. Kliknij w prawy dolny róg mojej wypowiedzi. Dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
przed snem raczej odpada...

w ciagu dnia 0.5% moze byc... wkoncu nie musisz sie meczyc tym ochydnym smakiem...

**********************
Gazety kulturystyczne za free
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=65185&forum_id=16&Topic_Title=&forum_title=Szatnia 
**********************
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 855 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10467
kolejny raz moj swiatopoglad ulegl w gruzach . Mleka nie mozna na noc???? Wez rozwin te mysl bo ja codziennie pije 1 litr mleka przed pojsciem na kojo!!!! To doprz czy nie??

Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków

Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale jak nie masz tendencji do tycia to raczej ci nie zaszkodzi.
też czytałem, ze mleko jest złe na noc.
ale ja jak przyjdzie mi białeczko (od Hosse) to będe pił z mlekiem na noc.



-----====(D-B-Z-team)====-----
--= =--
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta aby schudnąć od pasa w dół???

Następny temat

Żele spalające tłuszcz

Wiecej