Otóż mam taki mały problem...mięśnie prawej strony są troszke większe od lewej.Biceps i triceps lewej ręki są mniejsze od prawej.Tak samo jest z barkami i motylami.Co mam z tym zrobić?Ćwiczyć normalnie jak dotej pory czy więkrzy nacisk kłaść na lewą stronę ciała?prosze porady.Z góry dzięki za pomoc

Krzysztof Piekarz
