Musze stworzyc sobie nowy system treningu. Wiec tak: Cwicze juz ponad poltorej roku z czego 11miesiecy na silowni(Niektorzy tylko to liczą), wszystko dobrze idzie na sile ale... ciągle stoje na wadze 72-74kg. Wyciskam 100 na klate no wiec nie jest tak tragicznie. Problem w tym że chcialbym przybrac troche na masie (przebic wkoncu te 75kg). Szczegolnie chodzilobymi o rozbudowanie miesni klatki piersiowej, bo barki mam wporzo ale klatka za mała. Musiałbym ułożyć trening tak, żeby większy nacisk nałożyć na mięśnie klatki piersiowej(brzuch też), nie tracąc siły na reszcie. Przydałoby sie również rozbudować troszke łapki, ale to przy okazji. Prosiłbym więc was o rade jak to zrobić. Ćwicze 4 do 5 dni w tygodniu po godzine, czasem troche dłużej. Mój plan wyglądał mniej więcej tak:
- 1 dzień: klata triceps(lekko)
- 2 : barki, kaptur
- 3 : placy, nogi(lekko)
- 4 : biceps(lekko)triceps(lekko)
- 5 : uzupełniający
Jeśli coś dopisać albo wyjaśnić to piszcie. No i oczywiście jakieś rady i przykład treningu mile widziany. Próbuje już od początku sierpnia sobie ustalić ten trening i nie moge więc pomocy!
- 1 dzień: klata triceps(lekko)
- 2 : barki, kaptur
- 3 : placy, nogi(lekko)
- 4 : biceps(lekko)triceps(lekko)
- 5 : uzupełniający
Jeśli coś dopisać albo wyjaśnić to piszcie. No i oczywiście jakieś rady i przykład treningu mile widziany. Próbuje już od początku sierpnia sobie ustalić ten trening i nie moge więc pomocy!
Krzysztof Piekarz
3 razy wystarcza... Slyszales o czym stakim jak regeneracja :>? Trzeba ja robic co jakis czas!! Poczytaj se o treningach regeneracyjnych... Rozpiska ktora ci Sewim napisal jest do du..
to jakies totalne nieporozumienie