SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening klatki piersiowej!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 244
Musze stworzyc sobie nowy system treningu. Wiec tak: Cwicze juz ponad poltorej roku z czego 11miesiecy na silowni(Niektorzy tylko to liczą), wszystko dobrze idzie na sile ale... ciągle stoje na wadze 72-74kg. Wyciskam 100 na klate no wiec nie jest tak tragicznie. Problem w tym że chcialbym przybrac troche na masie (przebic wkoncu te 75kg). Szczegolnie chodzilobymi o rozbudowanie miesni klatki piersiowej, bo barki mam wporzo ale klatka za mała. Musiałbym ułożyć trening tak, żeby większy nacisk nałożyć na mięśnie klatki piersiowej(brzuch też), nie tracąc siły na reszcie. Przydałoby sie również rozbudować troszke łapki, ale to przy okazji. Prosiłbym więc was o rade jak to zrobić. Ćwicze 4 do 5 dni w tygodniu po godzine, czasem troche dłużej. Mój plan wyglądał mniej więcej tak:
- 1 dzień: klata triceps(lekko)
- 2 : barki, kaptur
- 3 : placy, nogi(lekko)
- 4 : biceps(lekko)triceps(lekko)
- 5 : uzupełniający
Jeśli coś dopisać albo wyjaśnić to piszcie. No i oczywiście jakieś rady i przykład treningu mile widziany. Próbuje już od początku sierpnia sobie ustalić ten trening i nie moge więc pomocy!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1034
witaj. plan do kitu (bez urazy. popros to ci ktos ułozy lepszy pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 870 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2251
bania

W życiu nie ma nic za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1034
no dobra napisze ci co zmienic:
zrob trenning 3 razy w tygodniu.
i tak:
pon: klata + tric
środa: plecy + bic
piątek: nogi + bary
I nie cwicz lekko tylko cieżko pracuj.
jest to standarowy rozpis ale jakze skuteczny pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1250
rob klatke 2 razy w tygodniu poniedzialek i czwartek
poniedzialek
lawka pozioma 8 serii kolejno powtozen (1,1,2,4,4,6,6,10)
rozpietki 4 serie
wtorek
lawka pozioma 8 serii kolejno powtozen (1,1,2,4,4,6,6,10)
lawka skosna 4 serie ciezar rosnaco

trenig czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2008
Plan sewim LIPA polecam plan todiego
co do twojego plau to nie robi sie barkow w dzien po treningu klaty miesnie kompletnie nie maja sie jak zregenerowac tak samo placy po bicu czy triceps po klacie itp. 0 przyrostow moze to jest twoim problemem ze robisz treningi w takim ulozeniu
a bym zapomnial cwiczysz 1,5 roku a regeneracja gdzie!!!!!! nie dziw sie ze masa ci nie rosnie skoro nie miales przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3571
Po co wogole cwiczysz 4 - 5 x w tyg ? 3 razy wystarcza... Slyszales o czym stakim jak regeneracja :>? Trzeba ja robic co jakis czas!! Poczytaj se o treningach regeneracyjnych... Rozpiska ktora ci Sewim napisal jest do du..
Mozesz zastosowac trening Mawashiego:

https://www.sfd.pl/temat187974/

A tu post Pro_Massa:

https://www.sfd.pl/temat187974/ 

Let the party started!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40
o yhyhyh

YoU MUsT FiGHT JusT To KeEP TheM AliVe... ;p

Open your eyes , open your MinD!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
" rob klatke 2 razy w tygodniu poniedzialek i czwartek
poniedzialek
lawka pozioma 8 serii kolejno powtozen (1,1,2,4,4,6,6,10)
rozpietki 4 serie
wtorek
lawka pozioma 8 serii kolejno powtozen (1,1,2,4,4,6,6,10)
lawka skosna 4 serie ciezar rosnaco " to jakies totalne nieporozumienie

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1020
czemu u sewima ilość powt rośnie?? zaczyna od maxa i ściąga ciężar na następne serie???
moim zdaniem lipa.

...:::YET ONLY THE STRONG SURVIVE AND THE WEAK SHALL FALL:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 244
Todi! Albo ja to źle napisałem albo ty to źle zrozumiałeś. Chce dodatkowo rozwinąć klate a nie wszystko!. Reszta rośnie dobrze, tylko klata niezbyt. Oczywiście bede musiał zmienić cały trening żeby do tego dojśc ale po to właśnie tu jestem. I nie ćwicze lekko, chce poprostu bardziej z głową. Napisze jeszcze raz... chodzi mi o ułożenie treningu który nie spowoduje spadku na sile ani zmniejszenia natężenia w przypadku ćwiczeń na inne mięśnie a zintesyfikuje trening mięśni klatki piersiowej i je uskuteczni.
Cynio, niektóre żeczy z treningu Mawashiego stosuje. Np (barki i tricepsy najlepiej trenować z minimum jednym dniem przerwy między treningiem klatki piersiowej) - do tego sie stosuje. A Ćwicze 4 - 5 bo tak lubie:P Piąty dzien to uzupełnienie. Trzy dni to dla mnie zamało troche więc chciałbym rozpisania na 4 dni lub 5. Plan Mawashiego jest dobry ale mi zależy na czyms troszke innym. Rozpisaniu całego treningu, wszystkich mięśni który nie spowoduje spadku na sile ani zmniejszenia natężenia w przypadku ćwiczeń na inne mięśnie a zintesyfikuje trening mięśni klatki piersiowej i je uskuteczni.

Sewim dzięki za chęci ale też myśle że to raczej słabe. Ale mimo wszystko dzięki serdeczne za chęci.
Jednym słowem... MICHAIL POMOCY!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST

Następny temat

opisy poszczegolnych cwiczen

WHEY premium