SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Najlepsze odżywki -

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2643
Witam
Jakie wg. Was są najlepsze odżywki? Chodzi mi o efekty po ich stosowaniu i w mniejszym stopniu o smak? jeśli macie kilka takich propozycji, piszcie
Pozdro!

Białko - ..........
Gainer - ..........
Kreatyna - ........
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
białko - bylo z 100razy
gainer - było z 1000razy
kreatyna - było z 100000razy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2595 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 17718
DM i Testosterol z Megabola

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1608 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17102
jaki staż ile kasy i wogóle takie coś by bylo dobre ale najlepsze to białko: prolongatum biogenixa - dobry mix, cmf vitalmaxa - izolat

gainer: volummass scitecka profi whey mass olimpa gainer 2 monster mass boiogenixa i wiele innych

kreatyna: najlepsze na rynko to KO i xpand ale jak to twój pierszy cykl to mono np: vitalmaxa

Sprzedam krązki 2*18kg za 65zł + kw
http://www.sfd.pl/temat216606/ gainery-zestwianie ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/temat217913/ dla poczotkujących i nie tylko - WARTO ZOBACZYĆ

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 40 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37670
bialko i gainer to tylko uzupelnienie diety. jesli ktos bedzie miec slaba diete a bedzie brac najdrozsze i niby najlepsze bialka czy gainery to itak bedzie miec slabsze efekty niz osoba z full perfekcyjna dieta oparta tylko na typowym jedzeniu. a kreatyna to zalezy o jaka ci chodzi mono to mono jeszcze masz ester, jablczan, cytrulinan , pirogronian i stacki kreatynowe i kazdy w zasadzie mozna inaczej wykorzystac
jesli mono to vitalmax - tani dobry sprawdzony
gainer - trec mass xxl
bialko - ostrowia, ovopol, sp80
1

.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1608 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17102
wiesz on się puta o NAJLEPSZE ODŻYWKI a ty w białku wymieniłeś Ovopol

Sprzedam krązki 2*18kg za 65zł + kw
http://www.sfd.pl/temat216606/ gainery-zestwianie ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/temat217913/ dla poczotkujących i nie tylko - WARTO ZOBACZYĆ

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 40 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37670
IMO zadna odzywka za wiele nie zdziala czy to bedzie ovopol czy tez BX jesli sie nie bedzie miec diety a ovopol i ostrowia stykna do jej uzuplenienia. autor pyta o najlepsze efekty po bialku czy gainerze. nie rozumiem tego jak moze bialko dawac efekty czy gainer przeciez to tylko substytut diety. to tak jakby nie jesc nic a tylko faszerowac sie bialkiem i gainerem i dawalo to masakryczne efekty.
czemu ovopol nie jest dobrym bialkiem jajecznym?

.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
banan widziałeś chyba post w Moderatorach...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1608 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17102
są po nim niezłe gazy> Owszem jest niezłym tanim białkiem ale jak już bym miał wybrać to bym wolał poczekać uzbierać kasy i kupić np sp 80 czy ostrovie a dołaćżam się do wuwu po białku czy gainerze nie można mówic o efektach bo powiedzmy że masz diete dopracowaną do perfekcji i bierzesz porcję białka to po miesiącu przytyjesz ze 3 kilo i móisz ze o dobre białko i wtedy łykasz tylko samo białko .

BEZ SENSU WYJASNIŁEM ALE MOŻE DOMYŚLISZ SIĘ O CO CHODZI

Sprzedam krązki 2*18kg za 65zł + kw
http://www.sfd.pl/temat216606/ gainery-zestwianie ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/temat217913/ dla poczotkujących i nie tylko - WARTO ZOBACZYĆ

...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
https://www.sfd.pl/temat215940/ ten ? ? hehe dzięki, za poparcie jestem mile zaskoczony tym tematem

a tak poza tym - widzialem, bo mam w moderacji, suplach ,targowsiku i jeszcze kilku dzialach włączone powiadomki o nowych tematach
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 40 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37670
dobra mniejsza o to chyba wiemy o co chodzi
pozdro

.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hubert prosze o pomoc i innych jesli w tej kwestii cos im wiadomo...

Następny temat

KREATYNA A MLEKO?????

electro
Polecane artykuły