Otóż 3 dni temu zrobiły mi się roztepy na... pośladkach!!! Nie wiem jaka jest tego przyczyna ponieważ nie ćwicze pośladków. Ćwicze dopiero od 3 miesięcy na masę i z 58 kilo skoczyło na 61 narazie. Przez ten czas miałem dobrą dietę i nie brałem żadnych odżywek. Czy ktoś z was ma taki sam problem czy jestem jakimś wyjątkowym przypadkiem??? Pomóżcie!!! bo nie wiem co mam robić.
Otóż 3 dni temu zrobiły mi się roztepy na... pośladkach!!! Nie wiem jaka jest tego przyczyna ponieważ nie ćwicze pośladków. Ćwicze dopiero od 3 miesięcy na masę i z 58 kilo skoczyło na 61 narazie. Przez ten czas miałem dobrą dietę i nie brałem żadnych odżywek. Czy ktoś z was ma taki sam problem czy jestem jakimś wyjątkowym przypadkiem??? Pomóżcie!!! bo nie wiem co mam robić.
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź

Wymagajcie od siebie choćby nikt od Was nie wymagał
- wewnetrzna czesc ramion, w stawie lokciowym
- na spojeniu miesni klatki piersiowej z przednimi aktonami barkow.
- wysoko na miesniu najszerszym grzbietu, nieco ponizej pach.
"Sympatia jest czesto wzajemna, Antypatia - zawsze!"
"Sympatia jest czesto wzajemna, Antypatia - zawsze!"
ps: ooops!! wydalo sie

"Sympatia jest czesto wzajemna, Antypatia - zawsze!"
Takich stron się niezapomina
Dział doping zaprasza
Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2005-07-01 10:43:09
Mam przyjazną materie i jem węglowodany

"Sympatia jest czesto wzajemna, Antypatia - zawsze!"
. Ale to nie od traningu tylko od tego jak siedze. Przewaznie to leze na stołku a nie siedze i skora na posladach mi sie naciaga i peka tkanka tak samo mam z plecami z tym ze na plecach to mam mało, ale i tak sa widoczne i wyglada to jakbym wrocił z Wietnamu i byl torturowany chłostą, jak Rambo
. Jak myslicie, jak sie juz troche "powieksze" to czy ludzie patrzac na te rostepy beda myslec ze miesnie mam ze sterydow mimo ze ich nie bede bral a rostepy sa z innych powodow?? 
Makrocykl na cały rok -> http://www.sfd.pl/Makrocykl!!!_by_PLŚ_-t274449.html
Makrocykl II -> http://www.sfd.pl/Makrocykl_II_by_PLŚ_-t355667.html
Kompletna rozgrzewka -> http://www.sfd.pl/Rozgrzewka_by_PLŚ_-t313350.html
Jak treninować w domu -> http://www.sfd.pl/Trening_w_domu._by_PLŚ_-t202846.html
Krzysztof Piekarz
