SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tłuszcz na klacie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam!
poprzez jakie cwiczenia (lub w jaki sposob) można spalic tłuszcz na klatce piersiowej?
Z gory dziekuje i pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miejscowo nie spalisz, musisz zrobic redukcje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niuton rozwiń temat...
bo widzisz, ja nie siedze za bardzo w tym bardziej jestem obcykany w SW
Pzdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 391 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3644
Dieta + aeroby... Po prostu. Trzeba obnizyc zawartosc tluszczu w CALYM Twoim organizmie. Nie ma sposobu na spalenie tluszczu miejscowo.

"Sympatia jest czesto wzajemna, Antypatia - zawsze!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 391 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3644
Dieta + aeroby... Po prostu. Trzeba obnizyc zawartosc tluszczu w CALYM Twoim organizmie. Nie ma sposobu na spalenie tluszczu miejscowo.
A tak swoja droga to Moglbys zapodac fote?? Bo nie za bardzo rozumie jak mozesz chciec spalic tluszcz "na klacie"??... a na reszcie ciala nie chcesz??

//----------------------------------------------
PRZEPRASZAM za to wyzej. Mozilla nie zawsze robi to co jej powiem
Prosze Moderatora o skasowanie posta powyzej. Dziekuje

Zmieniony przez - Zniwo w dniu 2005-06-30 21:17:29

"Sympatia jest czesto wzajemna, Antypatia - zawsze!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cobra: dieta redukcyjna ( z ujemnym bilansem kalorycznym ) + aeroby na czczo lub po treningu silowym. jesli chodzi o diete to udaj sie do dzialu odzywianie poczytaj posty podwieszone i bedziesz wiedzial o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Tak jak koledzy napisali diety redukcyjne ostry trening aeroby i przywal potrójną dawkę sexu i bedzie SI

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zniwo: brzuch mam wporzo kratke dosc widac (jakbym regularnie wg planiku cwiczyl to nawet nawet), tylko klatka
NIe jestem zbyt gruby- powiem tak: normalka tylko tluszczyk mi sie odklada na klatce,
Podczas spalania tluszczyku nie chce tym samym zrobic tak ze odbije mi sie to ujemnie na dynamice i sile (bo trenuje SW i to jest tam ważne)
poczytalem juz pare postow na temat biegania i jazdy na rowerze i chyba od jutra zabieram sie do roboty
P.S na chacie mam rower treningowy, w dzien pobiegam, trening może pomoże

Aaaa i jeszcze jedno:
Odnosnie diety: 5-6 posilkow dziennie na zaspokojenie glodu i dostarczenie organizmowi niezbednej energii to rozumiem, ale raczej niejestem wybredny i jem normalnie- tak jak kazdy bez diety. I stad pytanie: czy dieta musi byc przy aerobach czy trzeba rygorystycznie jej przestrzegać.

Dzięki za rady!
Pozdro!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwy miedzy seriami - odpowiedzi uzasadnione.

Następny temat

roztępy na pośladkach :/

WHEY premium