SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tluszcz na klacie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 145
Siemka. Znacie jakies cwiczenia na pozbycie sie tluszczu na klatce piersiowej? Chodzi mi o to ze najnormalniej w swiecie wyglada jakby mi piersi rosly:(:(:"( Dodam ze nie chodze na prawdziwa silke. Mam laweczke, sztange, hantle, lawke do brzuszkow, rowerek. Bieganie odpada bo mam praoblemy z kostka:/ Pomozcie!!!

,,Kiedy cos tracisz, nie trac tego nowego doswiadczenia``

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 266
osobiscie wogóle nie stosuje diety ale tobie zalecam(zaraz mnie ktos pojedzie ze nie stosuje) a jak bedziesz duzo klate leciał na plaskiej skośnej i wyciskanie hantelków to sie miesien zrobi i sie wszystko rozciągnie to bedzie lepiej wyglądac a reszta to juz dowiadczeni koledzy powiedzieli

Budniak to pała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
wyszukiwarka

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
Z tego co ja sie orientuje to nie da sie spalać tłuszczu miejscowo...
Poćwicz aeroby

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Kaspa w dzisejszych czasach wszystko sie da

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 145
a mozecie cos podpowiedziec? Nawet nie wiem czego szukac w wyszukiwarce...

,,Kiedy cos tracisz, nie trac tego nowego doswiadczenia``

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
wpisz w wyszukiwarce lipomastia i poczytaj

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
Aerobowy (uzależniony od wymiany tlenu) - znaczy, że organizm do wykonania jakiejś pracy zawsze ma do dyspozycji odpowiednią ilość tlenu. Wysiłek aerobowy (inaczej tlenowy, w odróżnieniu od beztlenowego, czyli anaerobowego) to praca, podczas której energia dla pracujących mięśni dostarczana jest w wyniku przemian tlenowych. Stosowany jest w celu wypracowania tzw. wydolności (wytrzymałości) tlenowej lub w celu redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej

Aktywności aeorobowe to:

rower,
biegi,
pływanie,
skoki na skakance,
jak sama nazwa wskazuje ;) aerobik (różne ćwiczenia)
Treningi aerobowe są wskazane w treningach o celu masowym - ale przy zapewnieniu odpowiedniej diety, suplementacji i niezbyt dużym zakresie (np. 2-3 x w tygodniu). Aeroby (krótko, np. kilka minut rowerek stacjonarny czy 1-2 km biegu) są zalecane jako rozgrzewka przed treningiem siłowym. W celu maksymalnej redukcji tłuszczu stosuje się bieganie rano - na czczo.

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
h** mu z aerobów jak nie bedzie mial diety

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
byczku jak nie ma diety nic trudnego ułożyć sobie diete redukcyjną

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 145
mam diete redukcyjna i dodatkowo lece na TSE

,,Kiedy cos tracisz, nie trac tego nowego doswiadczenia``

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18383
NO to świetnie rób sobie te aeroby i napewno troche zrzucisz
POZDRO

przede wszystkim bądź w formie!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening rzezba do oceny.

Następny temat

MASA MASA -do oceny

WHEY premium