Mam małą prośbę
Jakie ćwiczenia na są najlepsze na wewnętrzną część klatki piersiowej, mam bardzo słabo rozwiniętą tą cześć w porównaniu do zewnętrznej (mam duł na mostku). Jak ktoś by mógł to mi cokolwiek doradzić to z góry dzięki.
Pozdrawiam !!!
Czesc
Jakie ćwiczenia na są najlepsze na wewnętrzną część klatki piersiowej, mam bardzo słabo rozwiniętą tą cześć w porównaniu do zewnętrznej (mam duł na mostku). Jak ktoś by mógł to mi cokolwiek doradzić to z góry dzięki.
Pozdrawiam !!!
Czesc
Krzysztof Piekarz
=
=
.Cichy-Figa.