SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

6 treningów w tygodniu ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34083
Witam, zastanawiam się czy nie zwiększyć ilości treningów do 6/tyg.
Aktualnie ćwiczę 3/tyg (tak od 8 miesięcy):
pon: nogi i barki
śro: plecy i biceps
pt: klatka i triceps

Zastanawiam się nad czym takim:
pon: plecy i bic
wt: nogi
śro: klatka i tric
czw: barki
pt: plecy i bic
sob: klatka i tric
niedziela: x

lub

pon: klatka i tric
wt: nogi
śro: plecy i bic
czw: klatka i tric
pt: barki
sob: plecy i bic
niedziela: x

Brzuch robię codziennie.

Decyduje się na taki trening ponieważ planuję mój pierwszy cykl kretki, do tego dochodzi carbo + odpowiednia dietka z racji dużej ilości wolnego czasu (wakacje). Wykonywałbym go tylko przez okres ok. 6tyg (tyle co cykl). Później powrót do 3/tyg.

A teraz pytanie, który z zamieszczonych planów jest lepszy, ewentualnie jakieś własne propozycje. Jeżeli poczuję że tracę siły (przetrenowanie) to coś spróbuję pozmieniać ale narazie planuje ruszyć z szóstką na tydzień.


Pozdrawiam oraz mam nadzieję, że nie przynudziłem aż tak strasznie ;)

Projektowanie i tworzenie stron internetowych http://www.darkred.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 73 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7349
Jedyna możliwość to w sobotę przed przedramionami, choć osobiście uważam że jest to zupełnie niepotrzebne.
Decyduj! Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 84035
Za dużo "Flex'ów" się naczytałeś...
...3-4 dni polecam, oraz kliknąć na link o masie w moim podpisie.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20288
zrób tak jak kolega wyżej ci mówi,ćwicząc 6 razy w tygodniu będziesz palił mięśnie a nie nabijał ...,oprócz tego brzuch ćwiczyć co drugi dzień,dlatego że też potrzebuje troche czasu na regeneracje;) pozdrawiam



Zmieniony przez - mobi89 w dniu 2005-06-22 19:39:14

...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34083
tomot > Flexów nie czytam ;) Przez 8 miechów robiłem podobny trening co masz w opisie (masa + 9kg), przez wakacje wolałbym coś na poprawę siły, bo aż tak krucho z masą nie jest :]

Też myślałem, że 6 razy w tygodniu to sporo..
W takim razie pozostane przy 3 dniach :/ ewentualnie rozbije nogi z barkami na dwa osobne dni i zwiększe intensywność.

mobi89 > Brzuszki robie juz od jakiś 3 lat codziennie i nie narzekam :)

Pozdro.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych http://www.darkred.pl 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 84035
Na siłe to każdą grupę raz w tygodniu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20288
jasne a gwarantuje ci że jakbyś zrobił o połowe mniej treningów,czyli co drugi dzień efekty były by lepsze....sprawdzone w 6 latnim stażu z brzuszkami:]

...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20288
każdą raz w tygodniu i od 3 do 6 powtózeń w serii

...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34083
Trochę mało tych powtórzeń :>
Zawsze robiłem: 10-8-8-6-3

Projektowanie i tworzenie stron internetowych http://www.darkred.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7060
jesli twoim celem ma byc tylko sila to rob ponizej 6 powtorzen w serii (oczywiscie nie w rozgrzewce)

skupuje motywację, tylko ilości hurtowe :>>

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Daną partie na cyklu treningowym na siel, można ćwiczyć nawet 3-4 razy w tyg (patrz wyciskacze ;p )
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34083
DUDEK > patrz masochiści ;)

Mniejsze partie (biceps,triceps) będę wykonywał dwa razy w tygodniu.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych http://www.darkred.pl 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN NA MASĘ DO OCENY

Następny temat

ilosc powtorzen

Shoty
Polecane artykuły