Witam, zastanawiam się czy nie zwiększyć ilości treningów do 6/tyg.
Aktualnie ćwiczę 3/tyg (tak od 8 miesięcy):
pon: nogi i barki
śro: plecy i biceps
pt: klatka i triceps
Zastanawiam się nad czym takim:
pon: plecy i bic
wt: nogi
śro: klatka i tric
czw: barki
pt: plecy i bic
sob: klatka i tric
niedziela: x
lub
pon: klatka i tric
wt: nogi
śro: plecy i bic
czw: klatka i tric
pt: barki
sob: plecy i bic
niedziela: x
Brzuch robię codziennie.
Decyduje się na taki trening ponieważ planuję mój pierwszy cykl kretki, do tego dochodzi carbo + odpowiednia dietka z racji dużej ilości wolnego czasu (wakacje). Wykonywałbym go tylko przez okres ok. 6tyg (tyle co cykl). Później powrót do 3/tyg.
A teraz pytanie, który z zamieszczonych planów jest lepszy, ewentualnie jakieś własne propozycje. Jeżeli poczuję że tracę siły (przetrenowanie) to coś spróbuję pozmieniać ale narazie planuje ruszyć z szóstką na tydzień.
Pozdrawiam oraz mam nadzieję, że nie przynudziłem aż tak strasznie ;)
Aktualnie ćwiczę 3/tyg (tak od 8 miesięcy):
pon: nogi i barki
śro: plecy i biceps
pt: klatka i triceps
Zastanawiam się nad czym takim:
pon: plecy i bic
wt: nogi
śro: klatka i tric
czw: barki
pt: plecy i bic
sob: klatka i tric
niedziela: x
lub
pon: klatka i tric
wt: nogi
śro: plecy i bic
czw: klatka i tric
pt: barki
sob: plecy i bic
niedziela: x
Brzuch robię codziennie.
Decyduje się na taki trening ponieważ planuję mój pierwszy cykl kretki, do tego dochodzi carbo + odpowiednia dietka z racji dużej ilości wolnego czasu (wakacje). Wykonywałbym go tylko przez okres ok. 6tyg (tyle co cykl). Później powrót do 3/tyg.
A teraz pytanie, który z zamieszczonych planów jest lepszy, ewentualnie jakieś własne propozycje. Jeżeli poczuję że tracę siły (przetrenowanie) to coś spróbuję pozmieniać ale narazie planuje ruszyć z szóstką na tydzień.
Pozdrawiam oraz mam nadzieję, że nie przynudziłem aż tak strasznie ;)
Projektowanie i tworzenie stron internetowych http://www.darkred.pl
Krzysztof Piekarz
a gwarantuje ci że jakbyś zrobił o połowe mniej 
(patrz wyciskacze ;p )