SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

bieganie i masa miesiowa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 851
Chvce zaczac biegac gdzies 3 razy w tygodniu (raz dlugie, raz sprinty i nieraz dodatkjowo sredniebiegi). Mam trowniez zamiar zrobic mase. jak pogodzic bieganie z silka i czy sie wogole da zrobic mase jesli biegam?

W KUPIE SIŁA !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1974
kolego mylisz rodzaje wysilu! Wysilek tlenowy to nie to samo co beztlenowy! po drugie trening silowy to w wiekszosci odpoczynek miedzy seriami np [podnosisz sztange 30 sekund a odpoczywasz 3 minuty! Moim zdaniem te 2 rodzaje aktywnosci fizycznej sie wzajemnie wykluczaja a przyklad tego mam w domu bo np ja niemam wf_u na uczelni a muj braciak ma no i masa w 3 miechy mi poszla ok 8 kilo a jemu 2Kg ruznica jest wiec sam sie zdercyduj co chcesz osiadnac(ten sam trening)

Moim zdanieniwem trenowanie sprintu jest bezcelowe bo cwiczac nogi na silce osiagniesz wiekszy progres w sprintach niz jakbyc sie katowal bieganiem( tez biegalem nawed troche wiecej niz amatorsko wiec wiem co pisze)P.S bieganiem cwicz technike a nie sile miesniowa!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 791 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10498
A po co chcesz biegać? Dla poprawienia kondycji czy żeby zrzucić tłuszcz?

I'm Dr JeKyLl AnD mR jAcKaSs

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1582 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20465
pamiętaj że nie jesteś zawodowce ani nie dostajesz za to kasy pewnie ćwiczysz dla siebie wiec nie ograniczaj sie, od czasu do czasu podczas wolnych dni na siłce idzi sobie pobiegać pograj w kosza noge czy siatke, pojeżdzij na rowerze tylko pamiętaj zeby po kazdym dodatkowym wysiłku zjeść jakiś posiłek pełno wartościowy a twoja masa napewno na tym nie ucierpi

4-ro dniowe plany z priorytetami http://www.sfd.pl/temat233868/
coś o dysproporcjach http://www.sfd.pl/temat208374/
masz problem z techniką ćwiczeń kliknij w linka i czytaj http://www.sfd.pl/temat202268/
i tak w kółko.........

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 851
piszecie, ze moja masa miesniowa na bieganiu nie ucierpi, ale ja ja dopiero robie, wiec czy ja zrobie biegajac?

W KUPIE SIŁA !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1582 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20465
jak dopiero zaczynasz robic mase to po co biegasz...????

4-ro dniowe plany z priorytetami http://www.sfd.pl/temat233868/
coś o dysproporcjach http://www.sfd.pl/temat208374/
masz problem z techniką ćwiczeń kliknij w linka i czytaj http://www.sfd.pl/temat202268/
i tak w kółko.........

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 851
a chce biegac po to, by miec dobra kondycje. wiec jak: moge zrobic mase jesli bede biegal? I jeszcze jedno- moze zaczen cykl z kreatyną.

W KUPIE SIŁA !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1582 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20465
do treningu wytrzymałościowego moza dodać bieganie ale do masy raczej odpada, rozumiem od czasu do czasu pobiegać ale zeby przeplatać to pomiędzy treningami to nie bardzo...

4-ro dniowe plany z priorytetami http://www.sfd.pl/temat233868/
coś o dysproporcjach http://www.sfd.pl/temat208374/
masz problem z techniką ćwiczeń kliknij w linka i czytaj http://www.sfd.pl/temat202268/
i tak w kółko.........

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 851
a gdybym biega tak 2-3 razy w tygodniu zaraz po trningach silowych?

W KUPIE SIŁA !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 791 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10498
Treningami siłowymi wyrobisz wystarczającą kondycję jak nie będziesz się obijał. Chyba, że chcesz biegać maratony.

I'm Dr JeKyLl AnD mR jAcKaSs

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 73 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7349
cześć kupasz. Jeśli chcesz uzyskać masę mięśniową i to jest twój cel na dzisiąj to skup się nad jej robieniem.Przyjdzie czas ze uzyskaną masę będziesz chciał podrzeźbić i wtedy mozesz to połączyć z aerobami.Nie je się ciastek z musztardą chyba że ktoś tak lubi. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 11365 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86845
Treningami siłowymi wyrobisz wystarczającą kondycję jak nie będziesz się obijał

Taak, wpadnij np. na tajski i sprawdź. Lub zrób sobie bieg interwałowy (starczy 2 km). Bez aerobów itp. nie wyrobisz dobrej kondycji (zależy zresztą jak ją definiujesz).

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2005-06-13 12:44:28

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy duzo nie zaszkodzi?

Następny temat

przepuklina ??:/

electro
Polecane artykuły