SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

15 LAt 4 miesiace silowni ;] bez odzywek:>

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1187


wiem ze nie wyglada to bardzo dobrze ale cwicze i walcze :D teraz mam zamiar kupywac odzyweczki dobra dieta i bedzie jazzzdaa :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1699
Swoją drogą to gość ma już 27lat i ciekawe, czy jest ta "jazda" jak pisał, ale tego to już raczej się nie dowiemy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1187
jak mam 15 lat jakie odzywki bylyby dla mnie najlepsze :P Diete juz sobie ulozylem ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1121 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 22018
diete ulozyles to odzywek nie potrzebujesz
wrooc za rok i sie pokaz bo teraz to tylko jakis zarys widać
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 708 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8691
extensora sobie kup ja jadlem i jest bardzo dobre za mala kase
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 20037
no fajnie tylko zeby powiedziec swiatu ze chcesz kupowac odzywki to daj se opis na GG, a zeby zapytac jakie kupic odzywki idz to dzialu suplementacja, bo tutaj tylko cie porownaja do gesi wyscigowych i sie powiesisz z rozpaczy (kilku juz takich bylo)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1187
hehe ;d no ok ;d jestem tu nowy ;) za rok sie pokaze ;) 3mka dla Wszystkich ;D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1187
a no teraz zapytanie jak usunac ten temat ?:D hehe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 491 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3362
narazie poćwicz bez odżywek i supli i tak za pół roku dopiero po to sięgnij
narazie jak dietkę masz ok to urośniesz
tylko pójdz do odżywiania i daj im do oceny swą dietkę
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
chcesz usunąć temat?? Jak jestes w okienku z tym tematem (w Internet Explorer) ...trzymasz prawy alt i wciskasz F4
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 819 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8216
4 miechy i nie brales zanych odzywek / stary podziwiam cie

...mam w dupie czy ktos mnie lubi czy nie lubi , swoje mysle swoje mówie...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2182
mega mass

[]----[]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fotki do oceny :)

Następny temat

Taka Sobie Fotka

electro
Polecane artykuły