wiem ze nie wyglada to bardzo dobrze ale cwicze i walcze :D teraz mam zamiar kupywac odzyweczki dobra dieta i bedzie jazzzdaa :D
...
wiem ze nie wyglada to bardzo dobrze ale cwicze i walcze :D teraz mam zamiar kupywac odzyweczki dobra dieta i bedzie jazzzdaa :D
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Swoją drogą to gość ma już 27lat i ciekawe, czy jest ta "jazda" jak pisał, ale tego to już raczej się nie dowiemy.
...
jak mam 15 lat jakie odzywki bylyby dla mnie najlepsze :P Diete juz sobie ulozylem ;)
...
diete ulozyles to odzywek nie potrzebujesz
wrooc za rok i sie pokaz bo teraz to tylko jakis zarys widać
wrooc za rok i sie pokaz bo teraz to tylko jakis zarys widać
...
no fajnie tylko zeby powiedziec swiatu ze chcesz kupowac odzywki to daj se opis na GG, a zeby zapytac jakie kupic odzywki idz to dzialu suplementacja, bo tutaj tylko cie porownaja do gesi wyscigowych i sie powiesisz z rozpaczy (kilku juz takich bylo)
...
narazie poćwicz bez odżywek i supli i tak za pół roku dopiero po to sięgnij
narazie jak dietkę masz ok to urośniesz
tylko pójdz do odżywiania i daj im do oceny swą dietkę
narazie jak dietkę masz ok to urośniesz
tylko pójdz do odżywiania i daj im do oceny swą dietkę
MOJE FOTO: http://www.sfd.pl/temat194966/
...
chcesz usunąć temat?? Jak jestes w okienku z tym tematem (w Internet Explorer) ...trzymasz prawy alt i wciskasz F4 

...
4 miechy i nie brales zanych odzywek / stary podziwiam cie


...mam w dupie czy ktos mnie lubi czy nie lubi , swoje mysle swoje mówie...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
