Witam!
Ostatnio postanowiłam, że schudnę, i o dziwo tym razem nie skończyło się na samym postanowieniu :). Od jakichś dwóch tygodni chodzę na siłownię i stosuję dietę redukcyjną (a przynajmniej staram się). Mam plan, wg którego ćwiczę i zazwyczaj robię po 4 serie i 10-20 powtórzeń w zależności od ćwiczenia. I teraz tak.. raz czytam, że w miarę postępów powinnam zwiększać tylko ciężarki, a zaraz na siłowni słyszę, że prędzej powinnam zwiększać ilość powtórzeń. Jak to w końcu jest?
Pozdrawiam.
Ostatnio postanowiłam, że schudnę, i o dziwo tym razem nie skończyło się na samym postanowieniu :). Od jakichś dwóch tygodni chodzę na siłownię i stosuję dietę redukcyjną (a przynajmniej staram się). Mam plan, wg którego ćwiczę i zazwyczaj robię po 4 serie i 10-20 powtórzeń w zależności od ćwiczenia. I teraz tak.. raz czytam, że w miarę postępów powinnam zwiększać tylko ciężarki, a zaraz na siłowni słyszę, że prędzej powinnam zwiększać ilość powtórzeń. Jak to w końcu jest?
Pozdrawiam.
Krzysztof Piekarz



