Z takim szczegółem że nie pisz powtórzeń bo przecież w HST się zmienia liczbę powtórzeń co 2 tygodnie, czego z tego co widze nie zauważyłeś....
Więc może Ci troche przybliże liczbę powtózeń przy HST
W pierwszy dzień idziesz i patrzysz maxy na 15 powtórzeń w każdym ćwiczeniu, następnym razem na siłowni sprawdzasz maxy na 10 powtórzeń, a później na 5 powtórzeń
Jeśli np. na klatke na płaskiej wziąłeś 15x50kg 10x60kg 5x70kg to układasz to tak:
MIKROCYKL 15-tek
I trening - 15 powt z ciężarem 37,5kg bo 50kgx75%=37,5kg
II trening - 15 powt z ciężarem 40kg bo 40kgx80%=40kg
III trening - 15 powt z ciężaram 42,5kg
IV trening - 15 powt z ciężarem 45kg
V trening - 15 powt z ciężarem 47,5kg
VI trening - 15 powt z ciężarem 50kg
MIKROCYKL 10-tek
I trening - 10 powt z ciężarem 45kg bo 60kgx75%=45kg
II trening - 10 powt z ciężarem 48kg bo 60kgx80%=48kg
III trening - 10 powt z ciężarem 51kg
IV trening - 10 powt z ciężarem 54kg
V trening - 10 powt z ciężarem 57kg
VI trening - 10 powt z ciężąrem 60kg
I tak samo z mikrocyklem 5-tek.
Co do planu:
Przysiady ze sztangą -2 serie
uginanie nóg na maszynie/wykroki ze sztangą -2 serie
uginanie podudzi w leżeniu na brzuchu -1seria
wspięcia na palce stojąc -1seria
Podciąganie szeroki nachwyt -2 serie (max powt.)
Podciąganie wąski podchwyt -2 serie (max powt.)
unoszenie tułowia z opadu -1 serie
wyciskanie na płaskiej -2serie
wyciskanie głową w górę -2serie
unoszenie ramion w bok ze sztangielkami -1seria
wyciskanie sztangi sprzed klatki stojąc (ew. siedząc) -2serie
podciąganie sztangi wzdłuż tułowia-1 seria
wyciskanie francuskie sztangi leżąc -2serie
wyciskanie francuskie sztangielki siedząc (oburącz lub klasycznie) -1seria
uginanie ze sztangą stojąć -2serie
uginanie ze sztangielką w podporze o udo -1seria
Według mnie takie HST będzie git
Zmieniony przez - LukaszF w dniu 2005-05-24 14:41:43