Szacuny
0
Napisanych postów
39
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
1074
Ja napisałem kierunek jak na stronie Korpus osobowy ogólnowojskowy (grupa osobowa desantowo - szturmowa) a następny Korpus osobowy inżynierii wojskowej powinno być dobrze . Napisałem skromny zyciorys ale we wniosku nie napisałem nazwy szkoły [ Szkoła Podoficerska Wojsk Lądowych ] i chyba imienia ? tylko jest jakiś patron tej szkoły ?. Dzięki za linka do egzaminów mam pytania
- nie ma biegu na 1000 metrów ?
- podciąganie obojętnie jakim stylem ?
- skłony w przód to brzuszki ?
Zmieniony przez - OguRex w dniu 2005-05-23 14:25:17
Szacuny
9
Napisanych postów
4597
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
15690
skoro nie napisali ze jest bieg na 1000m to znaczy ze niema bo po co robic na 1000 i na 3000?? podciaganie raczej napewno nadchwytem a sklony to bankowo brzuszki
Szacuny
0
Napisanych postów
39
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
1074
Ja juz wysłałem papiery i napisałem kierunek ogólnowojskowy. I nie wiem czy jak dostane mature to od razu isc do WKU ? czy zostane poinformowany ze szkola wyslala juz papiery do macierzystego WKU i mam sie stawic na komisji ? [100 pytan do ... qrwa tak dużo niewiadomych z tą szkoła ze głowa mała powinna być taka informacja jak na WSO ]
Szacuny
0
Napisanych postów
99
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
1087
Witam ja juz po wszystkim czekam na dostarczenie z WKU papieru do podpisu dostalem sie do 12BZ w Szczecinie do plutonu rozpoznania. Staram sie do 2 jednoczesnie niestety w ŻW sie nie spiesza i nie wiadmomo kiedy z tamtad sie odezwa ogonie moge podsumowac egzaminy byly niezbyt wymagajace.
Zmieniony przez - DEFENCE w dniu 2005-05-24 19:33:34
Bądź czujny, abyś nie zaprzepaścił okazji albo nie zaofiarował jej twojemu przeciwnikowi.
Szacuny
9
Napisanych postów
4597
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
15690
prawdopodobnie w najblizszym szpitalu wojskowym czyli jak mieszkasz kolo wrocka gdzies to w szpitalu na wajgla o badaniach juz gdzies pisalem ogolnie mozna powiedziec ze sa bardziej szczegolowe niz te na wku co byly ale plota ze ci zagladaja w dupe jest troszke przesadzona
****SFD FIGHT CLUB**** jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)
Szacuny
2
Napisanych postów
543
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
6184
ja tez juz wyslalem. jako drugi kierunek napisalem inzynieryjny specjalizacja rozpoznanie. czyli roumiem ze teraz mam czekac az mi wku przysle skierowanie na badania, albo wezwanie do siebie tak ?