SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żołnierz zawodowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 710
No właśnie WKU wysłało te papiery do WSO. Dlatego też nie dostałem tych papierów po egzaminach bo musieli zwrócić je do WKU. Nic na to nie poradzimy, kto był w wojsku wie jak to wyglada. Niestety, będe mógł próbować w następnym naborze, o ile znowu coś się nie zje..e. Pozdrawiam

"Śmierć jednej osoby to tragedia, miliona osób to tylko statystyka" J.Stalin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1087
Ja bylem u siebie w WKU oczywiscie jak to w wojsku nic nikt o niczym nie wie
nawet o korpusch szer.zawodowych powiedzieli zeby sie dowiadywac caly czas.Ale wiedzieli nawet ze byl nabor do PSZ ale oczywiscie nie maja pojecia kiedy bedzie nastepny.Wojsko jest naprawde zakrecone ale WKU to juz wybitnie

Bądź czujny, abyś nie zaprzepaścił okazji albo nie zaofiarował jej twojemu przeciwnikowi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do jw 1328 jest nabór na etety szeregowych zawodowych (oczywiście rezerwiści tej jednostki mają pierwszeństwo)... 20.09.2004 odbędzie się egzamin z wf-u oraz rozmowa kwalifikacyjna Chodzi o 18 Batalion Desantowo - Szturmowy, który do końca roku ma byc całkowicie uzawodowiony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 710
Rozmawiałem ze znajomym, który tam służy (18bdsz) i dowiedziałem się, że przyjmować bedą głównie nadterminowych tam służących (ci po Iraku mają zaklepane) i jest ich dość dużo więc te egzaminy to raczej tylko formalność. Z W-Fu to standardowo: podciąganie, 10x10, bieg na 3000m, brzuszki. A dla kogoś z zewnątrz to plecaki. Polecił mi poszukać jakiś znajomości, kogoś kto by mnie wkręcił. Macie może numer tam do jednostki do bielska to przedzwonie się popytać, chyba, że ktoś już dzwonił. Chętnie bym usłyszał co oni (tj. ci z bielska) powiedzą o tym egzaminie. Do WKU nawet nie dzwonie bo ci to już wogóle nie mają o niczym pojęcia. A w między czasie szukam córki generała

"Śmierć jednej osoby to tragedia, miliona osób to tylko statystyka" J.Stalin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzis dzwoniłem do jednostki - bieg na 1 km,brzuszki,podciąganie na drążku to wszystko + rozmowa z psychologiem mylisz się co do wku - mi wszystko dokładnie wyjaśnili(wku rybnik)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzwoniłem dziś do jednostki - bieg na 1 km,brzuszki,podciąganie na drążku tyle z wf-u mylisz się co do wku - mi wszystko dokładnie wyjaśnili(wku rybnik)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 710
Możesz coś więcej napisać odnośnie samego procesu rekrutacji. Czy będą brali kogoś kto nie był w zasadniczej w desancie a będzie miał dobre wyniki na egzaminach? I jak to będzie wygladało. Jutro tez zadzwonie do WKU do Rybnika bo widzę że tam coś wiedzą.

"Śmierć jednej osoby to tragedia, miliona osób to tylko statystyka" J.Stalin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to wku w rybniku dostaje odemnie mentalny medal moze byc zloty nawet bezapelacyjnie wygralo z wroclawskim wku ktore nie wie NIC o NICZYM i NIGDY hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tego co się dowiedziałem - rezerwiści z 18-tki mają pierwszeństwo... zresztą wszystko będzie wiadome w poniedziałek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na 205 startujacych osób zakwalifikowano 99 ... z tego co mówili mają przyjąć do jednostki 560 osób
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mata

Następny temat

Roleta - 4-krotny mistrz świata w bjj wkrótce w Polsce!!!

WHEY premium