Szacuny
0
Napisanych postów
67
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
710
No właśnie WKU wysłało te papiery do WSO. Dlatego też nie dostałem tych papierów po egzaminach bo musieli zwrócić je do WKU. Nic na to nie poradzimy, kto był w wojsku wie jak to wyglada. Niestety, będe mógł próbować w następnym naborze, o ile znowu coś się nie zje..e. Pozdrawiam
"Śmierć jednej osoby to tragedia, miliona osób to tylko statystyka" J.Stalin
Szacuny
0
Napisanych postów
99
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
1087
Ja bylem u siebie w WKU oczywiscie jak to w wojsku nic nikt o niczym nie wie
nawet o korpusch szer.zawodowych powiedzieli zeby sie dowiadywac caly czas.Ale wiedzieli nawet ze byl nabor do PSZ ale oczywiscie nie maja pojecia kiedy bedzie nastepny.Wojsko jest naprawde zakrecone ale WKU to juz wybitnie
Bądź czujny, abyś nie zaprzepaścił okazji albo nie zaofiarował jej twojemu przeciwnikowi.
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
do jw 1328 jest nabór na etety szeregowych zawodowych (oczywiście rezerwiści tej jednostki mają pierwszeństwo)... 20.09.2004 odbędzie się egzamin z wf-u oraz rozmowa kwalifikacyjna Chodzi o 18 Batalion Desantowo - Szturmowy, który do końca roku ma byc całkowicie uzawodowiony
Szacuny
0
Napisanych postów
67
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
710
Rozmawiałem ze znajomym, który tam służy (18bdsz) i dowiedziałem się, że przyjmować bedą głównie nadterminowych tam służących (ci po Iraku mają zaklepane) i jest ich dość dużo więc te egzaminy to raczej tylko formalność. Z W-Fu to standardowo: podciąganie, 10x10, bieg na 3000m, brzuszki. A dla kogoś z zewnątrz to plecaki. Polecił mi poszukać jakiś znajomości, kogoś kto by mnie wkręcił. Macie może numer tam do jednostki do bielska to przedzwonie się popytać, chyba, że ktoś już dzwonił. Chętnie bym usłyszał co oni (tj. ci z bielska) powiedzą o tym egzaminie. Do WKU nawet nie dzwonie bo ci to już wogóle nie mają o niczym pojęcia. A w między czasie szukam córki generała
"Śmierć jednej osoby to tragedia, miliona osób to tylko statystyka" J.Stalin
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
dzis dzwoniłem do jednostki - bieg na 1 km,brzuszki,podciąganie na drążku to wszystko + rozmowa z psychologiem mylisz się co do wku - mi wszystko dokładnie wyjaśnili(wku rybnik)
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
dzwoniłem dziś do jednostki - bieg na 1 km,brzuszki,podciąganie na drążku tyle z wf-u mylisz się co do wku - mi wszystko dokładnie wyjaśnili(wku rybnik)
Szacuny
0
Napisanych postów
67
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
710
Możesz coś więcej napisać odnośnie samego procesu rekrutacji. Czy będą brali kogoś kto nie był w zasadniczej w desancie a będzie miał dobre wyniki na egzaminach? I jak to będzie wygladało. Jutro tez zadzwonie do WKU do Rybnika bo widzę że tam coś wiedzą.
"Śmierć jednej osoby to tragedia, miliona osób to tylko statystyka" J.Stalin
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
no to wku w rybniku dostaje odemnie mentalny medal moze byc zloty nawet bezapelacyjnie wygralo z wroclawskim wku ktore nie wie NIC o NICZYM i NIGDY hehe