SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żołnierz zawodowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
albo sam podjedz to bedziesz mial szybciej badaja krew i baaja mocz robia ekg badaja sluch taka maszynka smieszna wzrok standardowo no i ortopeda oraz psychiatra dla szczesliwcow jeszcze psycholog hehe

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
czyli rozumiem ze jednak badaja krew i mocz. a pod jakim katem badaja? krwinki itp. czy na zawartosc narkotykow, sterydow itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 904
musze sie z wami czymś podzielić ...otoż kurna byłem we wrocku na podoficerskiej w tym tygodniu(przejechalem kurna 400 kilosów)i nic zniechęcili mnie tam ...wchodze z kumplem bo tez skaładał papiery i te ******w tej kancelarii(kurna jacyś podoficerowie za****** psów tylko)i tak pierwsze pytanie masz prwako B? Jak nie to nawet nie masz co składac papierów. Ale to nic co z nami pojechali... Paliili fajki w biurze i potrafili podejśc i kurna w morde chuchnąć...zadawli pytania -i tak a po co wy tutaj? czego chcecie? (cytuje zwracali sie do nas jak do psa zero kultury)na końcu szczelili głupie minki...i zawołali nas jak wychodziliśmy mieliśmy poczekać i powiedzieli "idzcie sobie" huice ... Złożylem te papiery ale napewno nie ide tam ...

Z dziesięciu wybiera się jednego. Z dziesięciu tysięcy jeden tysiąc."

Sun Tzu, chiński teoretyk wojskowości, VI w. p.n.e.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 904
na głupiego to ja niewyglądam i głupi teżnie jestem i se kurna pluć w morde nie dam ...

Z dziesięciu wybiera się jednego. Z dziesięciu tysięcy jeden tysiąc."

Sun Tzu, chiński teoretyk wojskowości, VI w. p.n.e.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 904
szczuny mówie wam tam byli chorzy ludzie...w palie sie nie miesci

Z dziesięciu wybiera się jednego. Z dziesięciu tysięcy jeden tysiąc."

Sun Tzu, chiński teoretyk wojskowości, VI w. p.n.e.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 904
i takich dali do kancelarii...wstyd ja oczywiście podziekowałem i nigdy tam nie pójde -najgorsz ejest to że 50 zł musiałem dac za niekaralność a jak prześlą mi ten papierek do wku to se podetrze ni dupe i go im prześle

Z dziesięciu wybiera się jednego. Z dziesięciu tysięcy jeden tysiąc."

Sun Tzu, chiński teoretyk wojskowości, VI w. p.n.e.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
badanie krwi jest raczej na to czy zdrowy jestes pamietam ze bylo np na hiv badanie chyba co do sterydow to mnie sie psychol pytal tylko czy czegos niebralem

ta komisja jest po to zeby sprawdzic czy jestes zdolny do zawodowej sluzby wojskowej wiece badania sa te same do wso sp i na zwyklego szeregowego zawodowego

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1074
Ja mam pytańie odnośnie angielskiego.

1. Is there .... bread left?

a some any the

Czy tak wyglądają pytania na angielskim ? czy są jeszcze inne np rozmowa, przedstawic się etc...

Jak bierzesz sterydy to prędzej czy pózniej to i tak wyjdzie lepiej jedz na czysto.

"To be or not to be"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
niewiem niebylem mam chyba jeszcze przykladowy test z anglika na kompie ale to do wso poza tym test to nie wszystko bo wlasnie rozmowa chyba jeszcze jest i sluchanie tekstu ze zrozumieniem

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
http://www.army.mil.pl/strona_pl/publicystyka/pwl/pwl03_05/kal1.pdf

http://www.nfow.pl/viewtopic.php?t=4273

Zmieniony przez - Kicius w dniu 2005-05-29 11:03:22

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mata

Następny temat

Roleta - 4-krotny mistrz świata w bjj wkrótce w Polsce!!!

WHEY premium