SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks zawodowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 70
Witam. Mam 14 lat i trenuje 4 miesiace boks. Narazie dość słabo radze sobie na sparningach (zamykanie oczu,lekki strach itp.). Ale przed lustrem , na tarczy itd idzie mi bardzo dobrze jak na moj staz ( przynajmniej tak mowia ;d). A teraz moje pytania : Czy trenując 3 razy w tygodniu boks, biegajac 6 razy w tygodniu , a w roku szkolnym wstajac o 5 rano (bieganie , pozniej w domu 3 worki po 2 minuty, skakaneczka i walka z cieniem) mam szansze boksowac w przyszlosci zawodowo ? I czy zamykanie oczu itp znkinie ?
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
chodź na treningi w klubie, poza nim co robić popytaj trenera, startuj w zawodach jak będziesz miał możliwość, ucz się w szkole, a tym czy będziesz boksować zawodowo na razie się nie przejmuj

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co my wróżka? Musisz być głodny sukcesu i dawać z siebie wszystko a może kiedyś... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
cwicz cwicz cwicz i czas pokaze

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
Jasne , że szanse na boks zawodowy masz szansę . Od Ciebie tylko zależy jak potoczy się Twoja kariera i droga rozwoju. Teraz trenuj dużo i w przyszłości dużo walcz amatorsko. Jeździj na zawody , sparingi międzyklubowe , turnieje a wszystko przed Tobą. Zamykanie oczy to ból początkujących ale nawet doświadczonym zdarza się mieć ten " zły nawyk". Wszystko zależy od Ciebie i póki co tym się nie przejmuj.

Pamiętaj możesz walczyć tak :





ale też tak :





Powodzenia i wytrwałości w treningu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Baton- pałka teleskopowa

Następny temat

Jakby to rozpisać - plan

WHEY premium