Pierwszy sierżant – Diamond Ott znany jest jako najsilniejszy żołnierz w Ameryce. To certyfikowany trener fitness, tej wersji ekstremalnej, który wypracował niesamowite umiejętności i treningi podnoszące masę ciała. Przez 16 lat służby w United States Army aktywnie prowadził przez ćwiczenia, trenował i motywował zarówno świeżaków, jak i cywili na całym świecie. Swoją sylwetkę zawdzięcza między innymi regularnym treningom, którym poświęcił wiele godzin oraz dobremu samopoczuciu psychicznemu, jak i fizycznemu.

Dzięki swojemu wykształceniu w branży fitness wprowadził nową jakość do programu Army Physical Rediness Trainning, która dostosowana jest do każdego rodzaju sylwetki, wieku czy płci. Dlaczego rozwój fizyczny jest tak ważny dla wojska? Ponieważ ciężka praca nad treningami zwiększa jednocześnie siłę psychiczną i przesuwa granicę odczuwania bólu. Pozwala również na zwiększenie koncentracji w określonych, stresowych momentach.

Diamond Ott rozpycha się łokciami, nie tylko w armii, ale również na Instagramie. Jego profil obserwuje już ponad 400 tysięcy osób. Znajdziecie tam wiele filmików z treningów, jakie prowadzi Diamond, a także z jego ćwiczeń na siłowni. Na nas zrobił ogromne wrażenie. Ciekawe, czy nasza armia też wykorzystuje zdolności i wykształcenie trenerów fitness?

Komentarze (2)
Gats 2

Nasz Knife wyczyniał takie szpasy już 10 lat temu:)

1
domosos

Co kolo wyprawia, to dobry jest.

0