SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żołnierz zawodowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
z tego co ja zrozumiałem to jest tak że najpierw oni cię biorą na egzaminy a dopiero potem jak się dostaniesz wku wzywa na badania ale to by było bez sensu żeby najpiew tam jechać a potem dopiero się na miejscu dowiadywać czy się nadajesz. ale no cóż przecież to WP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
tak jak mowisz bylo kiedys teraz jest kapke inaczej najpierw sa badania potem egzaminy

teraz powiem jak bylo ze mna genialny bregu zawsze odklada wszystko na ostatnia chwile wiec z wyslaniem papierow do wso bylo podobnie gdy juz wzialem sie do roboty i wszedl na stronke zeby sciagnac podanie do wypelnienia okazalo sie ze strona zniknela co jednak wcale nie wzbudzilo moich podejrzen bo jeszcze wtedy niewiedzialem jakie tam waly odchodza wiec poprostu dalej sobie czekalem myslac ze to moze jakas awaria albo aktualizacja w koncu termin skladania podan zblizal sie wielkimi krokami a ja go jeszcze niemialem wiec przeszedlem sie do wku ktorzy jak zwykle nic nie widzieli nic nie slyszeli i nic nie wiedzieli no ale to przeciez tylko drobna przeszkoda wiec wzialem od jakiegos znajomego ktory juz dawno zlozyl papiery wzor podania wypelnilem wzialem wszystko zapakowalem w teczuszke wsiadlem do mojego bordowego bolida i udalem sie na czajkowskiego gdzie odprawiono mnie z kwitkiem ze ponoc ma nie byc naboru bo nie dostali zgody od kogostam no to powiedzialem sobie moze i niema ale na co mi te papiery poszedlem na poczte i wyslalem je na adres wso odeslali je po 2ch tygodniach po czym chyba po 4rech przyslali zawiadomienie do wszystkich ktorym odeslali papiery ze jest jednak nabor (niby zamkneity grubo przed terminem skladania podan oraz wznowiony grubo po terminach egzaminow na wszytkie pozostale uczelnie wyzsze) w ten sposob wyeliminowano spora czesc kandydatow... na zawiadomieniu kazali chetnym zglosic sie z papierami do wku (terminy byly dosc napiete) na wku dostawalo sie skierowanie na badania lekarskie a po ich przejsciu na testy u psycholi dopiero potem byly egzaminy

tak wygladal moj proces rekrutacyjny ale jak sami widzicie odbiega on troche od standardowego

pozdrawiam

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4271
to ja juz sam nie wiem jak to wysyłac te papiery, ale chyba zrobie tak że najpierw wysle je do szkoły (i tak myśle dopiero szkoła powiadomi właściwe WKU) i przyślą mi te terminy badań i egzaminów - myśle że tak zrobie.

FiremaN998

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Breg i co dlaczego cie nie przyjęli? jesli oczywscie mozna spytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
spytac mozna jak mnie przyjeli na awf to powiedzielem im nara

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
ale w ogóle byles na egzaminach czy jeszcze przed powiedziales nara ja tam bym jednak wolał WSO chociaż i tak po pierwszym semestrze by mnie wywalili tam podobo fizyka i matma to jest na wyższym poziomie niz na politechnice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 155
no już teraz tylko pare dni dzieli nas od maturki i troche wiecej od testu do WSO, może niech ktoś napisze swój trening przygotowujący do sprawnościówki. Acha i jeszcze jedno spłyszałem że w tym roku nie ma testów wewnętrznych dla nowej matury ale za to jeżeli jest 20 osób o tej samej punktacji na 5 miejsc to oni mają zrobić test z angola - ktoś wie czy to prawda??

Walka unikniona to walka przegrana

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
ja do podoficerki z testow sparawnosciowych sie przygotowuje na podstawie treningu navy seals ale nie chyba tam nie maja zbyt wygórowanych standardow a do WSO jesli chodzi o fizyczne to jeszcze mniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
haha moj trening do wso wygladal tak rano browara z chlopakami popoludniu jakas butelczyna czegos mocniejszego wieczorem z pannami na balety... stopniowo mozna zwiekszac czestotliwosc ale i tak do prawdziwej perfekcji dochodzi sie dopiero na studiach cywilnych

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1074
Witam. Ja najpierw musze potrenować mózgownice a pózniejk będe się martwił o szkołe. Czas na 1000m 3:50 jest dość zenujący jedyny problemik może być z podciąganiem, ale to się nadrobi do lipca. Uważajcie na maturach, good luck.

"To be or not to be"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mata

Następny temat

Roleta - 4-krotny mistrz świata w bjj wkrótce w Polsce!!!

WHEY premium