SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żołnierz zawodowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19983
Szkoły podoficerskie zostaną chyba już całkowicie zamknięte dla cywili(i bardzo dobrze) bo przyjmują tylko i wyłącznie st.szer. zaw.(i bardzo dobrze). Po drugie mają je likwidować i ostaną się chyba tylko dwie w Poznaniu i Toruniu. Tak że jak coś to zostaje tylko WSO.

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6788 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66937
J.W z tym że t w Zegrzu też bedzię oraz dla poszczególnych rodzjow sił zbrojnych Ustka(MW) Dęblin (SP) w Poznaniu chyba też żetony będą mieli wylęgarnie

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1031
Witam, mam kilka pytan:
Jak to wyglada jezeli chcialbym isc do wojska odrazu po maturze, na szeregowego zawodowego, czy wystarczy zglosic sie do WKU? Jak wyglada taka sluzba i czy sam sobie powinienem zagwarantowac zamieszkanie jezeli jednostka jest poza miejscem mojego zamieszkania? Czy wogole warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podobno mają być szkoły podoficerskie w przyszłym roku dla cywili{5 miesięczne}i szkoły na żołnierzy szeregowych {4 miesięczne}
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
a jak Ci ktoś powie ze nie warto to zrezygnujesz z marzeń?
na pozostałe pytania padały już tu odpowiedzi.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6788 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66937
podobno mają być szkoły podoficerskie w przyszłym roku dla cywili{5 miesięczne}i szkoły na żołnierzy szeregowych {4 miesięczne}[s/]

Jakoś mi sie nie chce w to wierzyć jak do tej pory były 10 miesięczne dla żołnierzy ZSW i rezerwy i 6 dla ndt.
A pozatym to jak pisał Tankowiec w myśl poprawionej pragmatyki(jak dla mnie to z***anej nie poprawionej)ma być zakonczony nabór z cywila dla podoficerów aby umożliwić awanse st.szer zaw

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1031
Witam poczytalem troche o warunkach przyjecie do wojska, jezeli chce sie w ogole dostac nawet na szeregowego trzeba miec ZSW, niestety ja nie bylem w wojsku na zasadniczej, czyli musze przejsc sluzbe przygotowawcza ktora moze bedzie w 2011 r, czy jest jakas inna szansa na dostanie sie do wojska?

Nie wiem teraz doczytalem ze praktycznie bez ZSW do wojska nie ma szans sie dostac, dopiero jak braknie im ludzi chetnych z ZSW, nie wiem czy to jest prawda

Zmieniony przez - kap-one w dniu 2010-09-18 02:14:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
prawda
a czy jest inna szansa dostania się do wojska? jest WSO

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2010-09-18 08:07:37

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 555 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3466
tak z ciekawości... czy jeżeli będę miał operacje na nawykowe zweichnięcie barku, czy to przekreśla mnie z służby w wojsku? Jak się ma operacja barku a siły specjalne ?
pytanie z czystej ciekawości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko jak ktoś będzie chciał iść do woja po studiach a nie będzie SO z cywila, to takie szkoły podoficerskie powinny być dla nich,bo startować z wyższym wykształceniem na szeregowego to troche mało ambicji...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mata

Następny temat

Roleta - 4-krotny mistrz świata w bjj wkrótce w Polsce!!!

WHEY premium