SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żołnierz zawodowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 116127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1074
Witam.

Papiery do SP należy składać do 31 maja, jednak maturzyści dostaną śwaidectwa dopiero w czerwcu. Więc mam pytanie jak niby mam wziąść wszytskie papiery i złozyć przed 31 maja ?

"To be or not to be"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
hehe i to jest tak zwany bajer

a tak na serio to pewnie trzeba dolaczyc jakies pismo ze swiadectwo dolaczysz po otrzymaniu wszystko powiedza ci na wku albo jak zadzwonisz do wso

pozdrawiam

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 155
do 31 maja masz dostarczyć świadectwo ukończenia szkoły ( dostaniesz je 15 kwietnia) a świadectwo maturalne masz złożyć zaraz po tym jak je dostaniesz

Walka unikniona to walka przegrana

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1074
Chyba chodzi ci o nową mature wszytskie świstki dostane dopiero na uroczystości pozegnalnej która odbędzie się ok 5-10 czerwca. Musze zadzwonic i się popytać co i jak :/

"To be or not to be"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 155
na nowej maturze jest tak
1- świadectwo ukończenia szkoły otrzymasz 15 kwietnia
2- świadectwo maturalne otrzymasz ok. 29 czerwca

pozdrawiam

Walka unikniona to walka przegrana

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
to samo bylo w zeszlym roku bo sie chlopakom w wso po***alo i mysleli ze ta nowa matura to juz w zeszlym roku byla w kazdym razie osoby zdajace stara pewnie beda musialy wyskrobac pismo ze dostarcza po otrzymaniu swiadectwa albo to sie od szkoly bralo zaswiadczenie ze sie zdaje mature w biezacym roku i ze sie dostanie swiadectwo wtedy i wtedy jakos tak to bylo zapytaj na wku albo w wso

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 155
Bregalad czy Ty może zdajesz na WSOWląd w tym roku?? bo szperając po forum gdzieś trafiłem na taką informacje

Walka unikniona to walka przegrana

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
dobra to ja tutaj napisze co bym chciałsie od was szpece dowiedzieć bregu jak cie złapie na gg to ci nie daruje i zamecze pytaniami dobra jedziemy

teraz powinienem mieć mature ale mam komisyjny egzamin w sierpniu i mature w styczniu no i co tu zrobić chciałbym trafić do szkoły oficerskiej najlepiej AON (blisko) do desantu i się tanm uczyć i czy w takim wypadku

no i co mam zrobić ? żeby zstać żołnierzem zawodowym , ze stopniem oficera po AONie ?

wiec plan wygląda tak -->
sierpień komisyjny
styczeń matura
i potem --> służba zasadnicza
po skończenniu służby AON i jestem pan oficer ? czy jak to jest przez jakie komisje musze przechodzići takie tam fajnie by było jakby ktoś mi w skrócie napsiałścieżke mojej kariery aż do majora hrhrh nie no joke licze na jakąśpomoć bo już nie wiem o co cho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 155
może i ta wypowiedz nie jest zabardzo zaadresowana do mnie ale postaram sie odpowiedzieć. Z tego co mi wiadomo na AON nie ma naboru dla osób bez studiów cywilnych, a ponadwszystko nie ma tam kierunku rozpoznania/desantu. Jedyną opcją żeby w miare szybko zostać oficerem zawodowym jest albo ukończenie studiów wyższych cywilnych albo wojskowych. Jeżeli coś nie zgadza sie z stanem faktycznym to chętnie usłysze sprostowanie. Pozdrawiam

Walka unikniona to walka przegrana

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
zdawalem do wso w zeszlym roku ale dostalem sie gdzies indziej i... to dluga historia hehe

teraz tak bez szkoly oficerskiej najwyzszy stopien jaki mozesz otrzymac to zdaje sie najnizszy oficerski czyli podporucznik po latach charowy i uratowaniu tylka jakiemus generalowi w sumie nieznam nikogo kto by dostal w ten sposob stopien oficerski i nie zabardzo sie znam na awansach zolnierzy frontowych niemniej jednak wyzej dupy nie podskoczysz wiec

musisz skonczysz szkole oficerska tu masz kilka opcji do wyboru ale zdaje sie ze dowodzenie pododzialem aeromobilnym jest tylko w wso moglem cos pokrecic a raczej napewno to zrobilem bo sie dzisiaj czuje jakbym dostal kijem przez leb a do tego nie mam jak sprawdzic bo kiedys na kazdym kroku na stronce wso nadziewales sie na to jakie to oni tam kierunki maja ale chyba doszli do wniosku ze wcale nie potrzebna im jest reklama i postepuja w mysl zasady "mniej wiesz lepiej spisz"

takze na twoim miejscu staralbym sie do wsowl we wrocku no ale jesli nie masz plecow to marne szanse mozesz tez isc na studia cywilne jakiekolwiek i potem na podyplomowke do wso(ja tak zrobie np mam nadzieje)

i pamietajcie o starym przyslowiu ze generalow do wojska niebiora (sprawdza sie ono w ten sposob ze jakbys spojrzal w przebieg sluzby wiekszosci generalow czy polkownikow nie znajdziesz tam sladu wzmianki o sluzbie zasadniczej w ich wykonaniu)

pozdrawiam i rowniez czekam na sprostowania a powinno byc pare bo sam widze ze cos pokickalem

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mata

Następny temat

Roleta - 4-krotny mistrz świata w bjj wkrótce w Polsce!!!

WHEY premium