SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening pod kreatyne do oceny...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 332 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2857
Witam wszystkich. Od pierwszego treningu upłyneło jzu ze 2 lata ale cwicze z duzymi przerwami...Kupiłem sobie 445g Cell Pump, 300g Vitalmaxa, 150 tabsów Tauryny mega caps i 1,5kg Dextro juice Olimpu. Chiałbym zeby ktos go sprawdził i w razie czego pozmieniał jak cos niegra. Mam do dyspozycji siłownie w piwnicy i zaduzo sprzetu niema:/ Są 2 gryfy łamany i prosty, ławeczka skosna i płaska no i hantle.

Poniedziałek Klatka + Triceps
Klatka
1.Wyciskanie 12,10,8,6
2.wyciskanie hantlami na skosnej 12,10,8,6,
3.Rozpietki 4x10
Triceps
1.francuz hantlem w siadzie 12.10.8
2.prostowanie ramienia z hantlem w opadzie 10,8,6
3.pąpki w podpoze tylem 3x12

Sroda- Plecy+biceps
Plecy
1.Podciagnai na drązku szerokim 4x max
2.Podciaganie sztangielki w opadzie 12,10,8
3.Szrugsy 12,10,8
Wiosłowania ani martwego neimoge robic bo mnie krzyz boli bo mialem keidys problem mały z tym...
Biceps
1.uginanie z gryfem łamanym 12,10,8
2. uginanie z hantlem podchwytem z supinacja nadgarstka-12,10,8
3.uginanie w podporze o kolano 3x10

Piątek Barki+brzuch
Barki
1.Wyciskanie sztangielek 12,10,8
2.unoszenie hantli bokiem w gore 10,8,6
3.podciaganie sztangi w zdłuz tułowia 12,10,8
Brzuch
3x50 brzuszków
3x50 podciagniec kolan do kaltki
3x50 wspięc
nog niecwicze bo mam problemy z kolanem i pozatym wydaje misie ze są i tak wystarczające.
za pomoc z gory dzieki

Fiftararar -|||---------|||-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 43326
"uginanie z hantlem podchwytem z supinacja nadgarstka" zastapilbym na uchwyt mlotkowy. Pozatym co do barkow, to albo unoszenie bokiem albo podciaganie wzdloz tulowia zastapilbym unoszenim w opadzie tulowia.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 86 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4136
czemu zamienaic to suplinacja na mlotkowy? nie jestem zlosliwy, czy cos, po prostu chce wiedzie czemu

1910

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 43326
Zeby bardziej pobudzic miesien ramienny . Jest pomiedzy bicem a tricem i nie widac go tak bardzo ale dobrze wplywa na obwod lapki itd itp.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

łydki razem czy oddzielnie?

electro
Polecane artykuły