Mam pytanie odnośnie rozkładu grup. Jest to plan na masę. Zaznaczam, że ćwiczenie np. klatka+triceps jednego dnia mi nie podchodzi, po prostu nie mam siły na dobre zrobienie tricepsa. Postawiłem na taki rozkład grup:
pon klatka + dwugłowy uda + łydki
wt czworogłowy uda + triceps
czw plecy
pt barki + biceps
Rozdzieliłem trening nóg (nie wiem czy można tak to zrobić) na 2 dni żeby wtorkowa sesja nie była zbyt długa... Oceńcie to co wykminiłem
pon klatka + dwugłowy uda + łydki
wt czworogłowy uda + triceps
czw plecy
pt barki + biceps
Rozdzieliłem trening nóg (nie wiem czy można tak to zrobić) na 2 dni żeby wtorkowa sesja nie była zbyt długa... Oceńcie to co wykminiłem

BeneK
Krzysztof Piekarz
