pije tylko magnez ale staram sie uzupelniac witaminy jedzac owoce po treningu
.a co myslicie o jedzeniu batonow po treningu?podobno maja duzo weglowodanow
a jezeli chodzi o trening to niestety raczej nie mam z kim cwiczyc ani nie mam gdzie zawiesic worka treningowego.wiec jak mam cwiczyc nogi?
.a co myslicie o jedzeniu batonow po treningu?podobno maja duzo weglowodanow
a jezeli chodzi o trening to niestety raczej nie mam z kim cwiczyc ani nie mam gdzie zawiesic worka treningowego.wiec jak mam cwiczyc nogi?
najslabsze psy najglosniej szczekaja

.