SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w domu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23
Witam.
Chcialem sie zapisac do jakiegos klubu zeby cwiczyc jakas sztuke walki , ale mieszkam na takim zadupiu , ze nic nie ma ... Do najblizszego klubu mam 45 km wiec chyba nie mialoby to sensu , wlaczajac to , ze mam 13 lat i jedynie mama albo tata moga mnie wozic na treningi . Mam w domu worek wiec troszeczke moge cwiczyc .
Bic sie jako tako umiem , wiem co to garda itp. Najbardziej chcialbym pocwiczyc kick boxing a , ze nie ma kto mi pokazac jak uderzyc , postanowilem uczyc sie z filmikow (niektore sa naprawde interesujace , i wszystko na nich wyraznie widac ) . Jak myslicie ma to jakis sens?
Z gory dziekuje za odpowiedz i przepraszam za orty .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
KaczyKB95 ziomuś Ty chyba nie masz pojęcia co to są sztuki walki.
Żeby się nauczyć podstaw trzeba iśc do klubu i trenować pod okiem trenera, który będzie poprawiał i pokazaywał co jak dobrze robić.
Sam czego sie nauczy?
Kto mu wytłumaczy na czym polega techniczne uderzenie, kto mu powie i wytłumaczy na czym polega trakcja mięśni. Sam sie tego nie dowie. A szkoleniówki z neta owszem są fajne. Ale jak trenujesz w klubie i wiesz na czym to wszystko polega. Wtedy szkoleniówka może pomóc.
Więc nie wprowadzaj chłopaka w bład bo go skrzywdzisz. Pozniej pojdzie do klubu i będzie miał pełno złych nawyków i straci kupe czasu żeby się tego oduczyć.
Lepiej niech robić rzeczy na siłowni / biega lub inne bajery byle by nie brać się za sztuki walki samemu. A jeśli mu bardzo zależy niech trzaska w worek cepami. tylko że kiedyś zrozumie ze popełnił błąd.

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
napisales , ze bic jako tako sie umiesz to cie uswiadomie , ze nie umiesz:)
Nie ma to sensu ale jak juz nie masz co robic to uderzaj sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Rób kondycje i siłę, będziesz miał okazję to idź do klubu. Póki co w cepowanie na worku się nie baw bo to sensu nie ma.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Rób kondycję, siłę, wytrzymałość to Ci się na pewno przyda, co do uderzania tudzież kopania w worek to jak się nie zna techniki to lepiej nie zaczynać, bo krzywdę można sobie zrobić, łatwo kontuzji doznać i złych nawyków nauczyć . Są takie filmiki bodajże 'instruktażowe', choć nie jestem pewien co do tej nazwy, ale nic nie zastąpi trenera na treningu w klubie.
Masz 13 lat więc siłowni nie polecał bym Ci, rób ćwiczenia w których wykorzystuje się masę własnego ciała czyli pompki, przysiady, podciąganie na drążku, dorzuć bieganie, może jakieś hantelki . Może coś się zmieni i będziesz mógł uczęszczać do klubu to będziesz miał wtedy łatwiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
Brawo Kondek:)

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i nie wiesz co to garda ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 861
wszystko ma jakis sens !!
LEPIEJ CWICZYC NIZ SIE OPIER........
Poszukaj w internecie chociaz jakis prostych technik bokserskich,mozesz dorzuci kopniecie okrezne i high kicka !
Walka z cieńiem nei zaszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kaczyKB95 co ty mowisz ;p jak nie umiesz plywac i sam pojdziesz na basen zeby sie nauczyc ;p to mozesz sie utopic ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 861
lepiej sie nauczyc chociaz jakis podstaw niz niczego a jednak w internecie znajdzie napewno wyprowadzenie ciosu prostego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podstawy to najtrudniejsza rzecz do nauczenia sie , dopiero jak zalapie podstawy mozna dalej myslec dlatego mysle ze cwiczenia ogolnorozwojowe powinny pomoc ale uderzenia itd niebardzo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłek przed treningiem

Następny temat

Chris Arreola vs Joey Abell

WHEY premium