SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jakie cwiczenia na plecy i bary aby byly efekty??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1786
cze
Jak w temacie, prosze o jakies dobre cwiczonka, rozpisanie ich ile robic itd.
odwdziecze sie sogiem

Sidor

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 602 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6818
Sidor: przecież napisałem Ci co to są Szrugsy i dałem link do atlasu ćwiczeń tam masz dokładnie opisane to ćwiczenie, poprostu patrz wyżej na moją poprzednią odpowiedź

Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45708
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1786
po co mi obrazki jak ja nie wiem ktoro kiedy zastosowac. Moze ktos z wlasnego doswiadczenia mi rozpisze cwiczenia?

Sidor

...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
plecy... zależy jaki cel, czy szerokość, czy grubość -- i jakim sprzętem dysponujesz??

na barki polecam:
unoszenie ramion w przód ze sztangą 3x10
wyciskanie sprzed klatki 12/10/8
unoszenie hantli w opadzie tułowia 3x10
podciąganie sztangi/sztangielek wdłuż tułowia 3x12

dla mnie bardzo dobry trening, ćwicze nim jakiś czas - polecam

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1786
dzieki Saib, sprobuje tego treningu, tylko wiesz co w zamian tych unoszen sztangi przodem to moze cos innego, bo mi stawy lokciowe powyrywa (kiedys robilem wznosy sztangielki). reszta ok.
a na plecy dysponuje wszystkim bo cwicze na duzej silowni.

Sidor

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33055
Ja proponuje tak na barki :

-wyciskanie zza karku sztangi 4 serie 12-10-8-8
-Podciaganie sztangi wzdłuz tułowia 3 serie 12-10-8
-Unoszenie sztangielków w opadzie 3 serie po 10
-szrugsy 3 po 20

Plecy moga byc tak jak rozpisał saib__

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 362
ja za najlepsze cwiczenie uznaje podciaganie na drazku szerokim uchwytem:)najlepiej zbuduje plecki:)a na barki podobnie jak juz napisali:)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33055
sorry bład tam jest , kolega nie dał edytowac , miało byc plecy - to samo co saib__ czyli jakim sprzetem dysponujesz

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 262 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3658
polecam drążek (nachwyt i szeroko łapy) jak zreszta juz ktos napisal, na szerokosc najlepsze.
na grobosc --> wioslowanie jest dobre
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1786
Co to za szrugsy???
Na plecy to na szerokosc bym bardziej chcial. Na drazku ciezko mi sie podciagnac, waze blisko 100kg, takze preferuje cwiczenia sztanga albo wyciagiem.

Sidor

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 602 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6818
"Szrugsy" są to wznosy barków, jest to ćwiczenie na mięśnie czworoboczne(kaptury) w atlasie(http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.htm) masz dokładnie opisane jak to wygląda, a jak chcesz plecy na szerokość i podciąganie Ci nie idzie to, rób przyciąganie drążka górnego wyciągu do klaty szerokim chwytem. Pozdro

Zmieniony przez - Wołek_16 w dniu 2005-02-02 15:47:35

Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

opaski na rece

Następny temat

Masa

electro
Polecane artykuły